Zgubiłem soczewkę kontaktową i kupiłem nową

soczewka kontaktowa

Od bardzo długiego czasu wiem, że mam małą wadę wzroku. Na szczęście to nie jest nic poważnego i mi nie przeszkadza w normalnym i codziennym życiu. Na początku nosiłem tradycyjne okulary.

Soczewka kontaktowa mi wypadła

soczewka kontaktowaOne sprawiały, że wyglądałem poważniej niż w rzeczywistości. Jednak nie podobałem się sobie i chciałem coś zmienić. Wtedy przyszła moda na szkła kontaktowe. Były prawdziwą nowością i były strasznie drogie. Ja jednak zdecydowałem się na ten sposób. Na początku nie mogłem się do nich przyzwyczaić. Jednak mój upór był jeszcze silniejszy. Po bardzo długim czasie stały się moją codziennością. Miałem do nich specjalny płyn nawilżający i musiałem je wymieniać co dwa miesiące. Pewnego dnia wypadła mi moja soczewka kontaktowa. Byłem wtedy na spacerze i nie mogłem jej znaleźć. Była to niedziele więc nie było żadnych szans na nowe. Na dodatek następnego dnia miałem sprawdzian z matematyki. Zgubione soczewki kontaktowe były by raczej bardzo złą wymówką. Jednak nie było innego wyjścia. Moja nauczycielka jak zwykle mnie nie posłuchała i dostałem ocenę niedostateczną. Jednak następnego dnia od razu kupiłem sobie nowe. Także w gratisie otrzymałem krople do oczu. One były dodawane w promocji do każdych zakupów powyżej siedemdziesięciu złotych. W szkole zapisałem się na poprawę i ostatecznie zdałem swój sprawdzian. Nie było to wtedy nic trudnego. Swoje zakupy zrobiłem w bardzo dobrym sklepie optycznym. On zawsze miał najlepszej jakości produkty. Z resztą miałem już zaufanie do tego producenta i wiedziałem, że się nie zawiodę.

Dzięki temu zawsze wybierałem swoją ulubioną placówkę. Miałem tam założoną kartę stałego klienta i nie które rzeczy wychodziły mi po prostu o wiele taniej niż normalnie. To zawsze były dodatkowe oszczędności.
Informacje pochodzą ze strony http://e-soczewki.pl/