Zamawiam u znajomego aranżację wnętrz

aranżacja wnętrz

Dostałem w spadku jakiś pałacyk niedaleko Lublina i postanowiłem, że otworzę tam hotel. Lokalizacja jest wręcz idealna i na pewno będzie się u mnie pojawiać mnóstwo gości.

Aranżacja wnętrz jest przemyślana

aranżacja wnętrz Pałacyk póki co nie wygląda zbyt atrakcyjnie, nie był remontowany od kilkunastu lat, dlatego też przydałby mi się jakiś architekt wnętrz, który pomoże mi z tym miejscem i wykona jakieś projektowanie wnętrz, które będzie idealnie oddawało klimat tego miejsca. Od razu przypomniałem sobie o moim znajomym z czasów szkolnych. Wiem, że należy do niego pracownia aranżacji wnętrz w centrum Lublina, bo jak mieliśmy rok temu spotkanie to się dowiedziałem od niego wszystkiego. Wiem, że on zawsze był bardzo sumiennym człowiekiem i jego nowoczesna aranżacja wnętrz wykonywana w Lublinie na pewno będzie przemyślana i odpowiednia dopasowana do otoczenia i rodzaju budynku. Na spotkaniu to się też chwalił i pokazywał nam swoje projekty wnętrz, które do tego czasu sam wykonał. Przyznam, że facet ma niezły talent i zrobił na mnie wtedy ogromne wrażenie. Nie będę do niego dzwonił, ponieważ doskonale wiem, gdzie jego pracownia aranżacji wnętrz się mieści i chcę tam pojechać samodzielnie. Jak osobiście porozmawiamy to na pewno będzie łatwiej się dogadać. Mam już mniej więcej wyobrażenie jak ten hotel będzie wyglądał, ale wolę, by ocenił to profesjonalny architekt wnętrz. Do tego na pewno będzie miał mnóstwo swoich pomysłów, które zapewne będą lepsze. Następnego dnia pojechałem do niego i akurat był w biurze. Nieco zaskoczył się na mój widok ale od razu wyjaśniłem mu w jakim celu do niego przyszedłem.

Zgodził się wykonać dla mnie projektowanie wnętrz i przyznał, że świetnie pomyślałem, by powstał w tym miejscu hotel. Jeszcze nawet nie zaczął a już ma mnóstwo ciekawych pomysłów. Cieszę się, że będę miał hotel