Zakup kocyków dla domu dziecka

Moja koleżanka za tydzień wychodzi za mąż. Ceremonia ślubna oraz wesele odbędą się w dworku znajdującym się nad jeziorem w otoczeniu lasów. Zaproszonych zostało dwustu gości. Gdy otrzymałam zaproszenie i zaczęłam czytać jego treść bardzo miło mnie zaskoczyli.

Każde dziecko pokocha kolorowy kocyk minky

kolorowe kocyki dla dzieci minkyOtóż znajdował się zapis aby za kwotę, którą goście mieli przeznaczyć na prezent dla młodej pary, kupić podarunki dla podanego domu dziecka. Zadzwoniłam do podanej placówki i zapytałam panie tam pracujące co najbardziej przyda się dzieciakom. Gdy otrzymałam odpowiedź wybrałam się na zakupy. Z uwagi na to, że znalazłam sklep, który oferuje kolorowe kocyki dla dzieci minky w dobrej cenie postanowiłam je właśnie kupić. Wybrałam pięć sztuk w różnych kolorach tak, żeby było coś dla dziewczynek oraz chłopców. Jeden jest w autka, drugi w smoki, trzeci w roboty, czwarty w kotki a piąty w słoniki. Z jednej strony jest materiał bawełniany a z drugiej milutki minky. Do tego dobrałam jeszcze pasujące poduszeczki. Kocyki i poduszki są bardzo milutkie oraz przyjemne w dotyku. Dodatkowo bajecznie kolorowe. Można je wykorzystać jako okrycie ale również jako mata do siedzenia na przykład na trawie. Ośrodek ma bardzo ładnie urządzony ogródek znajdujący się za budynkiem. Jest tam zjeżdżalnia oraz huśtawki. Dzieciaki mogą tam aktywnie spędzać czas gdy na dworze jest ładna pogoda. Oprócz kocyków kupiłam także pięć różnych maskotek, dwa spore zestawy klocków oraz dwa pudełka puzzli z bajkowymi motywami. Mam nadzieję, że wszystkie kupione przeze mnie podarunki spodobają się dzieciom oraz, że chętnie będą z nich korzystać.

Moja koleżanka miała naprawdę genialny pomysł z przekazaniem części prezentu właśnie do domu dziecka. Państwo młodzi sami dorobili się już prawie wszystkiego a placówki takie jak dom dziecka zawsze będzie potrzebował nowych rzeczy.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Sklepy