Zadaszenie basenu w SPA – świetliki z poliwęglanu

świetliki z poliwęglanu

W gabinecie odnowy biologicznej pracuje już piąty rok, więc widzę jak wszystko ewoluuje. Nasz prezes stara się o to, aby SPA było traktowane bardzo poważnie i znajdowało się na liście obiektów, które zawsze warto odwiedzić.

Świetliki będą kopułą budynku

świetliki z poliwęglanuSkonstruował on nawet anonimowe ankiety, które miały służyć zbadaniu poziomu zadowolenia naszych klientów. Okazało się, że bardzo brakuje im odkrytego basenu, jaki znajduje się w wielu kompleksach odnowy biologicznej. Szef od razu zaczął szukać pieniędzy, oszczędności oraz inwestorów. Gdy już środki były zebrane poprosił projektanta o to, by rozplanował wszystko dokładnie. Ogłoszono przetarg a także z budowy zewnętrznego obiektu zrobiono ogromny boom. Architekt zaproponował bardzo ciekawe rozwiązania, jednak to dach zrobił największe wrażenie. Wykonany on będzie bowiem z materiału jakim poliwęglan komorowy. Okazało się bowiem, że w takich miejscach charakteryzujących się dużą wilgotnością nadaje się bardzo dobrze. Poliwęglan kanalikowy zamontowany zostanie na specjalnych szynach, dzięki czemu odpowiednio do pogody będzie on rozsuwany albo zasłaniany. Kopułą będą najlepszej jakości świetliki z poliwęglanu, jakie można znaleźć w niektórych budynkach. Wizualizacja robiła wrażenie nie tylko na nas, ale również klientach obiektu. Zaczęli oni przybywać jeszcze chętniej i liczniej, po to by patrzeć na progres prac. Poliwęglan lity idealnie spełniał swoje zadanie ścianek bocznych, na których miało opierać się zadaszenie. Gdy przywieźli płyty poliwęglanowe, wiedzieliśmy iż otwarcie jest blisko.

Po tygodniu zaprosiliśmy gości do naszego nowego odkrytego basenu. Był to strzał w dziesiątkę. Wszyscy mamy jakieś cztery, pięć razy więcej pracy. Szef jest zadowolony bo mimo kosztownej inwestycji wszystko się zwraca a poliwęglanowe elementy doskonale służą.