Wzorzyste rajstopy dla dzieci i dorosłych

Rajstopy – nieodłączny element garderoby każdej kobiety i dziewczynki. Nie ważne czy chodzimy na co dzień w sukienkach i spódniczkach czy tylko od święta. Każda kobieta i ta duża i ta mała co najmniej kilka par rajstop w swojej garderobie ma.

Jak wybrać rajstopy

rajstopy wzorzysteJeśli chodzi o wybór rajstop dla dzieci tu panuje duża dowolność. Wybór wzorów przeogromny. Królują kwiatki, serca, motylki, kotki, kropki, kokardki – wyliczać można by w nieskończoność. Mamy nie boją się sięgać po rajstopy wzorzyste dla swoich pociech. Czasami im bardziej wzorzyste tym lepiej innym razem ograniczają wzór tylko do motywu w okolicach kostki. Najczęściej o wyborze rajstop decyduje rodzaj i kolor sukienki. Jeśli jest wzorzysta wówczas lepiej wybrać gładkie. Jeśli sukienka jest gładka wybieramy wzorzyste, żeby strój nie był smutny i nudny. Nie zapominajmy również o chłopcach. Co prawda sukienek nie noszą ale dla mniejszych chłopców w okresie zimowym okazują się być bardzo przydatne. I tu znowu mamy duży wybór wzorów. Samochody, samoloty, dinozaury, paski, zamki, rakiety, psie łapki itd. To teraz czas na wzorzyste rajstopy dla pań. I tu okazuje się, że kobiety już nie tak ochoczo sięgają po wzory. Wszystko zależy też od profesji jaką wykonują. Styl biznesowy narzuca pewne wzorce. Dlatego większość pań bynajmniej do pracy wybiera stonowane, gładkie, cieliste rajstopy. Co innego imprezy okolicznościowe. Tu panie zdecydowanie nie boją się zaszaleć. Sylwester, bal karnawałowy, wesele tu można zabłysnąć. Na te imprezy kobiety sięgają po odważniejsze warianty. Z lampasami z boku, w grochy czy imitujące podwiązki prezentują się bardzo dobrze.

Jest jeszcze jeden bardzo ważny aspekt. Wzorzyste rajstopy potrafią nadać całemu wyglądowi charakteru. Dlatego nie bójmy się ich nosić nie tylko od święta. Niech koleżanki z pracy zerkają zazdrosnym okiem na coś na co same nie raz nie mają odwagi.