Wykłady na temat najlepszego auto serwisu

No, to już jutro mój pierwszy wykład ze studentami. Kurcze, nie wykład, a ćwiczenia. Sami widzicie jak się denerwuje. Pracuje w wyższej szkole w Białymstoku, a studiowałem w zupełnie innym mieście. Dobra, po kolei.

Białostocki auto serwis i zajęcia ze studentami

auto serwisZacznijmy od tego, że będziemy pracować na zasadzie firmy auto serwis w Białymstoku. Chcę aby zaangażować umysły do podjęcia kreatywnego rozwiązania spraw ekonomicznych w swoim mieście. Samochody używane będą przeważającym rynkiem, z naciskiem na fluktuacje rynku. Wiem, że w Białymstoku auto serwis cieszy się ogromną popularnością. Sam się temu nie dziwię. Przyjechałem tu starym fordem, który nie wiadomo jak, dojechał cały. Jedak z dnia na dzień zaczęły się psuć kolejne części. Najlepszy auto serwis Białystok oczywiście szybko zaradził temu problemowi. Części ford pojawiły się w błyskawicznym czasie i szybko mój staruszek był postawiony na nogi. Druga rzecz, że auto klimatyzacja również trochę przestała działać tak jak powinna, jednak i tutaj wszystko udało się szybko załatwić. Jestem bardzo wdzięczny, że również lakiernik postanowił dać trochę świeżości mojej karocy. Te zdarzenia mnie zainspirowały i postanowiłem właśnie w ten sposób przeprowadzić ze studentami symulację prowadzenia biznesu w Białymstoku. Zanim przygotowałem ćwiczenia, pisał do mnie lakiernik i opowiedział w jaki sposób Białystok stał się taką mekką warsztatów samochodowych. Okazało, się że ze wschodu sprowadzane samochody amerykańskie. Jeden z największych serwisów sprowadził części ford i od tego się wszystko zaczęło. Potem pojawiła się auto klimatyzacja i to pozwoliło rozkwitnąć biznesowi w pełni.

Samochody używane przez cały czas cieszą się ogromną popularnością. Mam nadzieję, że nowi studenci będą zainteresowani taka tematyką i stylem zajęć.