Wygodne derma rollery do twarzy

Niemal od zawsze interesowałam się kosmetykami. wszelkie nowości kusiły mnie najbardziej. Urokliwe buteleczki, tajemnicze mazidła i upiększające kosmetyki kolorowe – bardzo lubiłam się nimi otaczać. Ot, takie małe nieszkodliwe uzależnienie. Znajomi do dziś żartują, że przychodzą do mnie niczym do salonu piękności. Cóż, przez lata trochę tego zgromadziłam. 

Pielęgnacja twarzy wygodnym derma rollerem

wygodny derma rollerKoleżanki zaniemówiły ostatnio, jak pokazałam im moją najnowszą zdobycz. Wygodny derma roller wywołał na twarzach zdziwienie. Dlaczego? W sumie się nie dziwię, jeśli ktoś widzi to urządzenie po raz pierwszy. To niewielkich rozmiarów przyrząd z drewnianą rączką, który przypomina mini grabki. Posiada mnóstwo małych i niezwykle giętkich igieł, które delikatnie ale skutecznie pobudzają naskórek od odnowy i regeneracji. Derma roller to przedmiot, który warto mieć w swojej łazience. W połączeniu ze skutecznymi kosmetykami profesjonalnymi, tworzą duet idealny. Pierwszym krokiem jest wykonanie masażu skóry za pomocą tego urządzenia, natomiast kolejnym – nałożenie kremu przeciwzmarszczkowego lub odżywczego. Tak przygotowana skóra lepiej chłonie wszystkie kosmetyki, które mogą trafić głębiej. Działanie jest więc wzmocnione. Derma roller jest łatwy do utrzymania w czystości – wystarczy ciepła woda i mydło. Samo masowanie twarzy jest niczym zastrzyk energii – cera staje się pobudzona i gotowa na kolejne etapy pielęgnacyjne.

Taki sposób może wydawać się nieco radykalny. Na pierwszy rzut oka sprawia groźne wrażenie, ale to tylko pozory. Od stosowania tego przyrządu można się nawet uzależnić! Pobudzający zastrzyk energii dla skóry rano – czy istnieje lepszy sposób, by się obudzić? Może zatem warto spróbować i przekonać się na własnej skórze, co potrafią te małe „grabki”.