Wybranie najlepszej marki zegarków

 

Zenek w firmie pracował najdłużej i to on szkolił wszystkich nowych pracowników. Dużo potrafił i był cierpliwy. Ja dzięki niemu pojąłem wszystko, gdyż doskonale mnie przygotował. Lubiłem Zenka, bo był to mądry i pomocy facet. Wszyscy w firmie zresztą go lubiliśmy.

Zegarek dla kolegi z okazji dziesięciolecia pracy

zegarki męskie OmegaOd szefa dowiedziałem się, że Zenek niebawem będzie obchodził dziesięciolecie pracy w firmie i z tej okazji ma dostać w prezencie od firmy bon gotówkowy. Ja pomyślałem, żeby zorganizować dodatkową zrzutę wśród pracowników, żeby jeszcze od nas dostał jakiś prezent. Wszyscy chętnie się zgodzili i dali mi pieniądze. Wiedziałem już co kupić koledze, gdyż doskonale go znałem. Zenek chciał jakiś elegancki zegarek i taki właśnie zdecydowałem się mu kupić. Miałem zebraną sporą sumę i dlatego poszedłem do sklepu, gdzie dostępne były wspaniałe zegarki męskie Omega a to była sprawdzona marka. W sklepie spodobał mi się zegarek ze skórzanym paskiem w brązowym kolorze. Zdecydowałem się kupić zegarek tej konkretnej marki, ponieważ sam miałem taki zegarek i działał niezawodnie. Wiedziałem więc, że warto było zainwestować w tę markę. Wybrałem zegarek dla Zenka, który mi się bardzo podobał, ale znałem gust kolegi i wiedziałem, że będzie zadowolony. Zegarek był zapakowany w piękne pudełko i jak nadszedł dzień świętowania dziesięciolecia, to wszyscy zebrali się w pomieszczeniu socjalnym, żeby dać koledze prezent. Nie spodziewał się niczego i był bardzo zaskoczony oraz wzruszony.

Zenek od razu założył zegarek i podziwiał go przez cały czas. Prezent bardzo mu się podobał, co od razu wszyscy zauważyli. Wiedziałem co kupić i dlatego ja się tym zająłem. Za resztę pieniędzy kupiłem mu dobry alkohol, żeby mógł sobie w domu świętować ze swoją żoną. 

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Moda