Wspólne gotowanie w śmiesznym fartuchu

Żadna Pani Domu nie poczuje się skrzywdzona perspektywą spędzenia w kuchni wielu godzin jeśli będzie miała w zanadrzu śmieszny fartuch kuchenny, który rozweseli nawet gdy przypali się sos, a z piekarnika wyjdzie murzynek. A co najważniejsze, fartuchy z przymrużeniem oka doskonale nadają się na prezent dla osób z poczuciem humoru.

Wesoły grill z maczo w kuchennym fartuszku

śmieszne fartuchy kuchenneMogą być śmieszne już na pierwszy rzut oka, gdy zamiast piwnego brzuszka zobaczysz muskuły i wyrzeźbiony kaloryfer szwagra przewracającego kotlety na grillu albo siostrę pitraszącą gulasz w niekompletnym stroju batmana. Ale być może śmieszne fartuchy kuchenne będą niosły dowcipne przesłanie z rymowanki o babci i pierogach lub wytypowanie najbardziej spektakularnych katastrof kulinarnych bratowej, która się stara. Nie ważne jaka forma, ważne, że podarowany fartuszek wywoła uśmiech na twarzach. Najbardziej różnorodne są fartuchy poliestrowe. Ich rozpiętość tematyczna zaskakuje. Od wesołych zwierzątek nawiązujących do bycia gastronomicznym beztalenciem, poprzez opowieści biblijne o kuszeniu za pomocą owoców i węża aż po jednoznaczne skojarzenia z gorącymi, ale uniesieniami, a nie daniami. Jednak ciekawszą propozycją są solidne, bawełniane fartuchy do spersonalizowania. Napisy na nich mogą zawierać imię kucharza oraz wytypowanie jego specjalności albo prostą rymowankę dającą mnóstwo radości. Taka forma śmiesznego fartucha kuchennego nie będzie obciachowa i pozwoli docenić najważniejszą karmicielkę rodziny jaką jest babcia czy mama.

Ostatnim rodzajem śmiesznego fartucha kuchennego są propozycje polskich projektantek, które zgrzebny fartuch zamieniły w suknię balową z wieloma falbanami. Gdybyś dostała go w prezencie na rocznicę ślubu, na pewno darczyńca nie zarobiłby guza, bo jest fenomenalny.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Sklepy