Wizyta u dobrego psychologa

 

Mam dwójkę dzieci. Mam syna, który teraz ma już sześć lat i jest dzieckiem, które nigdy nie sprawiało mi żadnych problemów. Oraz mam córeczkę, która teraz ma niespełna rok.  Gdy byłam w drugiej ciąży byłam bardzo szczęśliwa bo uważałam, że jest to najlepszy moment w życiu na dziecko.

Niezbędna pomoc psychologa

dobry psycholog - KrakówMiałam stabilną sytuację finansową i kochającą rodzinę. Nie przypuszczałam, że coś może być nie tak. Zauważyłam, że zaczęłam się dziwnie czuć tuż po urodzeniu córki. Po prostu nie mogłam poradzić sobie z emocjami i miałam ciągle poczucie tego, że sobie nie poradzę. wtedy, na samym początku tłumaczyłam sobie, że jest to przecież normalne i zaraz mi przejdzie. Jednak z każdym dniem mój stan się pogarszał a ja miałam coraz większe trudności z tym żeby zająć się nawet dzieckiem. pewnego dnia mąż powiedział, że trzeba coś z tym zrobić bo zaczyna się już martwić. Ktoś mu powiedział, że najlepiej będzie udać się z tym do psychologa. Usłyszał, że jest dobry psycholog – Kraków i tam zapisał mnie na wizytę. nie byłam z tego powodu zachwycona ale poszłam. Nie spodziewałam się, że coś się zmieni. Jednak psycholog przede wszystkim uświadomił mi to co się ze mną dzieje. Od tego momentu zaczęło być już lepiej. Zaczęłam regularnie przychodzić na wizyty bo tego potrzebowałam. Pan psycholog rozmawiał ze mną długo i miałam poczucie, że mnie rozumie. Mówił mi też co mam robić w różnych sytuacjach. Z perspektywy czasu wiem, że to iż mąż zapisał mnie na pierwszą wizytę dużo mi dało.

Dzisiaj jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Uwielbiam spędzać z nimi czas i nie przejmuje się już niczym.Dzięki temu, że chodziłam do dobrego psychologa udało mi się szybko wyjść z tego stanu i stanąć na nogi. Czasem potrzeba jednak pomocy z zewnątrz bo nie z wszystkim można poradzić sobie samemu.