Wielorazowe pieluszki z kolorowej tetry

 

Przychodzi taki czas, że każda przyszła mama musi skompletować wyprawkę dla oczekiwanego maluszka. Jednymi z elementów, które koniecznie muszą znaleźć się wśród pierwszych akcesoriów do pielęgnacji bobasa są pieluszki. Obecnie rodzice mogą wybierać wśród wszelkiego rodzaju pieluch jednorazowych, propozycji wielokrotnego użytku z wymiennymi wkładami, a także tradycyjnych pieluszek tetrowych.

Kolorowa tetra – wygodna, praktyczna i etetyczna

Pieluchy tetrowe koloroweTo czego nie mają pieluchy jednorazowe i te z wymiennymi wkładami, to wielofunkcyjność. Pieluszki z tetry mają niemało zastosowań i z pewnością znacznie ułatwiają opiekę nad niemowlęciem. Nawet jeśli nie zakupimy pełnego kompletu do przewijania, powinniśmy zaopatrzyć się w co najmniej kilka sztuk. Przydadzą się m.in. jako podkład na przewijak oraz do wycierania buźki maluszka. Dodatkowo warto mieć pieluszkę tetrową w czasie wizyty u lekarza: wyłożymy nią wagę dla niemowląt oraz podłożymy pod ciałko dziecka w czasie badania. Wiele maluszków nie potrafi obejść się bez swojej ulubionej pieluszki, która staje się ukochaną przytulanką. Pieluchy tetrowe kolorowe przyciągają wzrok, są estetyczne, a także sprawiają radość niemowlaczkom, które mogą przyglądać się barwnym kształtom zwierzątek, baloników lub gwiazdek. Obecnie wybór kolorowych pieluszek jest bardzo szeroki. Możemy kupować pojedyncze sztuki lub powiązane ze sobą tematycznie komplety. Dzięki temu mamy możliwość kolorystycznego dopasowania tetry np. do wyglądu wózka i używać jej, jako moskitiery lub osłony przed słońcem w ciepłe dni.

Kolorowe pieluszki z tetry nie tylko cieszą oko, ale są również bardzo praktyczne. Delikatne śliniaczki oraz mięciutkie otulacze przynoszą ukojenie maluszkowi, a przy tym są wytrzymałe i bardzo dobrze znoszą częste pranie.