Wesele z najlepszym zespołem muzycznym

Mojej narzeczonej obiecałem, że będzie miała najpiękniejsze wesele i słowa zamierzałem dotrzymać. Wandzie, mojej przyszłej żonie najbardziej zależało na dobrym zespole muzycznym, ponieważ uważała, że udane wesele w znacznym stopniu właśnie od tego zależy.

Wynajęcie zespołu muzycznego na wesele 

zespół muzyczny na wesele wrocławMój kolega miał własny zespół i grywał na weselach, dlatego od razu wziąłem go pod uwagę. Słyszałem jak zespół grał i był świetny. Nie dziwiło mnie, że wszyscy chcieli wynająć tak doskonały zespół muzyczny na wesele Wrocław był miastem, gdzie miało odbyć się moje wesele a kolega pochodził z tego właśnie miasta. Mogłem więc spotkać się z nim i porozmawiać. Już miałem wybrany termin i miałem nadzieję, że jego zespół będzie miał wolny ten termin. Miałem mnóstwo szczęścia, gdyż okazało się, że w dniu mojego wesela nie było żadnej rezerwacji i od razu wynająłem kumpla zespół muzyczny na swoje wesele. Narzeczonej od razu o wszystkim powiedziałem i włączyłem kilka kawałków, które zagrał na innym weselu zespół mojego kolegi. Była zachwycona i powiedziała, że miała nadzieję, że to tego konkretnego kolegi się odezwę. Doskonale znała jego zespół muczymy, bo grał on na weselu u jej koleżanki z pracy i wszyscy świetnie się bawili. W sumie, to ona także mogła sama to załatwić, ale jednak dobrze, że mi to powierzyła. Ona i tak miała o wiele więcej spraw na głowie niż ja. Najważniejsze, ze udało mi się załatwić zespół muzyczny, który jest najlepszy. Udane wesele było więc sprawą oczywistą. 

Wesele było doskonałe. Goście bawili się aż do białego rana, ponieważ zespół muzyczny dał niezły popis. Kolega mnie nie zawiódł i udowodnił jednocześnie, że jego zespół muzyczny jest najlepszy. Sporo mnie kosztowało jego wynajęcie, ale zdecydowanie było warto.