Wakacje last minute czyli busy z Chojnic do Niemiec

 

Wraz ze znajomymi postanowiliśmy w te wakacje pojechać do Niemiec. Chcieliśmy przeżyć niezapomnianą przygodę oraz mnóstwo atrakcji. Postanowiliśmy że pojedziemy busem. Zaczęliśmy wyszukiwać oferty w internecie.

Cudowna podróż busem z Chojnic do Niemiec

busy z chojnic do niemiecZnaleźliśmy ofertę, według nas najkorzystniejszą, bilet kosztował naprawdę niedrogo. Pozostało tylko sprawdzić przewoźnika. Każdy dostał za zadanie, sprawdzić różne opinie. Okazało się, że przewoźnik jest naprawdę godny polecenia. Jednak my ostrożni, chcieliśmy za bilety zapłacić mu osobiście. Umówiliśmy się z nim na spotkanie  w Chojnicach. Pojechaliśmy pod wskazany adres , na szczęście nie było to daleko od naszego miejsca zamieszkania. Na miejscu było widać dużą tablicę z napisem busy z Chojnic do Niemiec. Właściciel wynajmu okazał się sympatycznym człowiekiem. Pytał nas po co jedziemy do Niemiec co chcemy zwiedzić. Polecił nam dużo miejsc do zwiedzania. Zapłaciliśmy za bilety i podziękowaliśmy za pomoc. Niedaleko stał bus, którym mieliśmy pojechać. Był naprawdę duży, zadbany, robił wrażenie. 3 dni później zbliżał się nasz wyjazd. Grupą 6-osobową udaliśmy się pod miejsce zbiórki. Mieliśmy sporo bagażu jednak bus miał sporo miejsca na dole, nasze bagaże bez problemu się zmieściły. Oprócz nas w busie były jeszcze inne osoby, dość szybko złapaliśmy z nimi kontakt. Podpytaliśmy każdego w jakie miejsce jedzie. Kierowca również wydawał się sympatyczny i odpowiedzialny. Poinformował nas, że będzie kierowcą naszego wesołego busu. Rzeczywiście w busie była bardzo przyjazna atmosfera. Wyruszyliśmy z Chojnic o świcie , w Niemczech byliśmy późnym wieczorem.

Ta wycieczka przebiegła bardzo sympatycznie, w busie zaprzyjaźniliśmy się z kilkoma osobami, które spotkaliśmy potem w Niemczech. Był to przyjemnie spędzony czas, który będę ciągle wspominać.