Urządzenia chłodnicze w prosektorium

komory chłodnicze

Każdy ma taką pracę na jaką się kiedyś tam zdecyduje. I tak dziś po tym jak dorośliśmy wydaje nam się, że nasze zawody są dla nas zbyt nudne, trudne, dziwne. Są również bardzo specyficzne zawody. Jednym z nich jest chociażby praca w miejskim prosektorium.

Dlaczego dobre urządzenia chłodnicze są potrzebne w prosektorium?

komory chłodniczeJest to praca dla ludzi wyjątkowych. Jest to praca w której codziennie będziemy mieli kontakt z całkiem nowymi klientami. Przekrój klientów jest dość wysoki. Są to i dzieci, dorośli jak i starcy, w równej mierze są kobietami jak i mężczyznami. Mają różne zainteresowania. Niektórzy mają ślady na skórze po cięciach nożem lub żyletką, lub ślady na szyi po pętli. Niektórzy są też lekko zwęgleni, ale ja nie mogę oceniać.

Tak samo nie jest to praca dla ludzi rozmownych, bo klienci są nad wyraz milczący, ani towarzysze z nich żadni. Prosektorium wyróżnia się tym, że na tle innych budynków ma najlepsze urządzenia chłodnicze i zawsze jest tam miła atmosfera do pracy oraz całkiem znośna temperatura, szczególnie latem podczas tych tropikalnych upałów. Tak samo każde prosektorium ma dobrze wyposażone komory chłodnicze. Komory chłodnicze są używane kiedy standardowo lodówki są zapełnione świeżymi ciałami, najczęściej się tak dzieje podczas jakiegoś wypadku samolotu lub autokaru.

Warto pamiętać, że jeśli będziemy chcieli wybudować prosektorium to musimy zadbać o to by zakupić najlepsze na rynku agregaty chłodnicze, bo jeśli w naszym prosektorium siądzie system odpowiedzialny za ochładzanie to może dojść do skażenia powietrza poprzez kwasy wydzielane przez rozkładane ciała, a nie jest to zbyt miły zapach, więc lepiej czegoś takiego nie doświadczyć.