Transport HDS pomysłem na biznes

Transport HDS

Pomysłów na swój własny biznes jest wiele. Jednak czasem nie można porywać się z motyką na słońce. Dlatego wraz z mężem, posiadając samochód z HDS, oraz małe doświadczenie, ale jednak jakieś w budownictwie, po rozeznaniu się na rynku postanowiliśmy otworzyć swoją działalność, które będzie polegała na wywozie gruzu, ale nie tylko.

Do czego służy transport HDS?

Transport HDSW pierwszej kolejności oczywiście musieliśmy załatwić wszelką biurokrację, abyśmy w ogóle mogli dostać pozwolenie na działalność i aby nasza działalność została zarejestrowana. Po ponad miesięcznej batalii w urzędach w końcu się nam udało i mamy zarejestrowaną działalność w Łodzi. Pierwsza z usług to oczywiście wywóz gruzu. Można zamówić nasze samochody, które przyjadą i zabiorą odpad budowlany. Poza tym zajmujemy się także taką usługą jak wynajem kontenerów na gruz oraz specjalnych worków, do których także odpady powstające podczas budowy można wrzucać. Poza tym nie zrezygnowaliśmy z takiej usługi jak transport HDS i nie służy on tylko do wywozu gruzu, ale także do transportu innych elementów, które łatwiej będzie załadować oraz rozładować przy pomocy hydraulicznego ramienia HDS. Poza tym także zainwestowaliśmy w inny sprzęt budowlany jak na przykład koparka oraz koparko – ładowarka.
Nasz pomysł na biznes był trafiony. I z biegiem czasu zyskiwaliśmy to nowych klientów, którzy korzystali z naszych usług. Z biegiem czasy, gdy dochodów było i więcej, wiadomo inwestowaliśmy w nowy sprzęt, przez co mieliśmy coraz więcej klientów i to wszystko się nakręcało.

Więcej o transporcie HDS na stronie firmy Avio Star Łódź