Tanie przeprowadzki, czyli pomysł na biznes

tanie przeprowadzki

Odchodzę w przyszłym roku na emeryturę. W związku z tym zaczynam się zastanawiać co będę robić całymi dniami. Jestem przyzwyczajona do pracy i ciągłego wstawania, dlatego ciężko jest mi sobie wyobrazić, że całymi dniami odpoczywam.

Tanie przeprowadzki w Krakowie a potrzeba oszczędności

tanie przeprowadzkiSytuacji nie poprawia fakt, że mój syn stracił właśnie pracę i nie mogę liczyć na jego pomoc. Dlatego postanowiłam, że nadal będę jakoś pracować. Pomysł na biznes podsunął mi mój syn. Powiedział, że moglibyśmy założyć spółkę i razem organizować przeprowadzki. Ja siedziałabym w biurze i zajmowała się zarządzaniem firmą, a on wraz z kolegą wykonywał by usługi. Pomysł wydał mi się udany. Do otworzenia takiej firmy nie potrzeba zbyt wiele wkładu własnego, a i ja będę mieć zajęcie i mój syn. Postanowiliśmy organizować tanie przeprowadzki w Krakowie, gdyż ludzi w naszym kraju chcą przede wszystkim oszczędzić. Takie usługi z pewnością będą miały wzięcie, zarówno w Krakowie jak i mniejszych miastach. Syn postarał się o dofinansowanie na samochód dostawczy i mogliśmy rozpocząć naszą działalność. Bardzo mi się podoba ta praca. Nie mam dużo obowiązków, a pieniądze są dobre. Muszę tylko dopilnować, aby wszystkie faktury się zgadzały. Mam w tym spore doświadczenie więc robię to niemal automatycznie. Syn także jest zadowolony, długo nie miał pracy, a teraz ma ręce pełne roboty.

Doskonale wie, że tyle ile sam wypracuje tyle zarobi. Dlatego bardzo się stara i pracuje za trzech. Jak na razie oboje jesteśmy zadowoleni z zysków firmy. Oby taka sytuacja utrzymała się przez jak najdłuższy czas.