Szybko znalazłem halę magazynową dla swojej firmy

 

Kiedy zakładałem swoją firmę to nawet nie spodziewałem się, że tak szybko się to wszystko rozwinie. Zacząłem sprzedawać różne rzeczy przez internet. Na początek działałem tylko jako pośrednik, więc nawet nie oglądałem sprzedawanego towaru. Później zacząłem ściągać towar sam. A dzisiaj mój towar wypełnia ogromną halę magazynową, którą na szczęście udało mi się za rozsądne pieniądze wynająć.

Trzymam swój towar w dużej hali

duże hale magazynowe - bydgoszczDo kiedy tylko się dało to trzymałem cały sprzedawany towar w domu. Miałem ogromną piwnicę i duży garaż i właściwie wszędzie zalegały tony towaru, który oferowałem do sprzedaży. Szybko zorientowałem się, że logistyka w mojej firmie to niestety absolutna katastrofa. Postanowiłem więc wybudować magazyn. Najpierw miałem taki zamiar, ale szybko się zreflektowałem, że duże hale magazynowe – Bydgoszcz można przecież wynająć i to za niewielkie pieniądze. Takie hale wynajmują firmy, które splajtowały, więc tak naprawdę to wynajmują one hale za małe pieniądze, żeby cokolwiek im się zwracało. Znalazłem więc dużą halę w rozsądnych pieniądzach i przeprowadziłem się tam z całym moim biznesem. Nawet biuro sobie tam zorganizowałem. Musiałem trochę w tą halę zainwestować, ale dzisiaj wszystko wygląda bardzo przyjemnie i elegancko. Dzisiaj mogę powiedzieć, że moja sprzedaż funkcjonuje profesjonalnie, ponieważ towar trzymam w profesjonalnym magazynie. I nawet nieźle to wszystko urządziłem.

Wynajęcie dużego i przestronnego magazynu było najlepszą decyzją z możliwych. Musiałem jedynie zamontować monitoring i trochę odnowić pomieszczenie biurowe. Dzięki wynajęciu takiej dużej hali moja firma zyskała na profesjonalizmie. Teraz w magazynie wszystkie towary mam poukładane i gotowe do ewentualnej wysyłki. W takim porządku lepiej się pracuje.