Szukałam porządnej wyciskarki do soków

Jakiś czas temu dowiedziałam się, że moja siostra organizuje imprezę urodzinową dla całej naszej rodziny. Chciała zrobić gościnę aby każdy mógł spędzić ze sobą trochę czasu u niej. Oczywiście inicjatywa była bardzo dobra. Istniał tylko jeden problem.

Kupiłam wyciskarkę Hurom na urodziny siostry

wyciskarka huromNa początku kompletnie nie miałam pomysłu co do prezentu. Jednak mama podpowiedziała mi, że powinnam się kierować zainteresowaniami młodszej siostry. Ona od kilku lat intensywnie uprawiała bieganie i zaczęła stosować specjalną dietę. Na dodatek miała ręczny blender i bardzo na niego narzekała. Stwierdziłam, że mogłabym jej kupić coś w tym stylu. Na pierwszy rzut oka wpadła mi znana wszystkim wyciskarka hurom. Uznałam, że moja siostra będzie mogła szybko i tanio zrobić dla siebie sok ze świeżych owoców lub warzyw. To wiązało się ze zdrowym odżywianiem i było tematyczne co do jej ściśle sprecyzowanych zainteresowań. Na dodatek dowiedziałam się, że cena takiej wyciskarki wcale nie jest wysoka. Na dodatek za nie wielką dopłatą kupiłam jej przedłużenie gwarancji. W przypadku usterki miałam pewność, że produkt zostanie wymieniony lub naprawiony. Wiedziałam, że wyciskarka na pewno będzie często używana dlatego wolałam się zabezpieczyć w dodatkowy sposób. Musiałam jednak pamiętać też o odpowiednim opakowaniu. Zawsze chciałam aby był to kolorowy kartonik. Oczywiście szukałam jakiś czas czegoś co rzucało się w oczy. Po kilku dniach znalazłam to co chciałam i miałam już gotowy prezent. W dniu urodzin okazało się, że moja siostra dostała dwie takie same wyciskarki.

Byłam zaskoczona, ponieważ nie spodziewałam się, że ktoś wpadnie na ten sam pomysł. Na szczęście moja siostra stwierdziła, że dobrego sprzętu nigdy nie za wiele i na pewno się przydadzą. Ja na przyszłość muszę pytać się innych osób co do ich planów.