Szkolenia bhp przez podpisaniem umowy

Bardzo się ucieszyłam, kiedy dostałam swoją pierwszą umowę o pracę. Będę miała stałe zatrudnienie, opłacane wszystkie składki, pewność, że z nia na dzień nie zostanę zwolniona. Sama firma jak i moje stanowisko też mi się bardzo podobały, więc nie mogłam doczekać się pierwszych zadań.

Szkolenia bhp dla nowego pracownika

przydatne szkolenia bhp w ŁodziJak się okazało, czekało mnie jeszcze sporo formalności do zrealizowania. Przede wszystkim musialam udać się do ośrodka medycyny pracy. Tam przeszłam badanie kontrolne oraz badanie wzorku. Badanie było płatne, ale pieniądze zostaną mi zwrocone przez pracodawcę. Przeczytałam i podpisałam też całą masę papierów, wypełniałam tabelki ze swoimi danymi o podpisywałam kopie umowy i innych regulaminów. Okazało się, że przede mną były jeszcze przydatne szkolenia bhp w Łodzi. Razem z innymi przyjętymi w podobnym terminie pracownikami musiałam odbyć szkolenie. Spodziewałam się, że będzie to jakaś seria bardzo nudnych wykładów, na których będe zasypiała. Jednak to było stosunkowo krótkie szkolenie. Przyszedł do nas wykładowca i mowił o sprawach dosyć oczywistych, takcih jak zachowywać bezpieczeństwo w pracy i tak dalej. Pracujemy w biurze więc nie mamy do czynienia z czynnikami niebezpiecznymi. Szkolenie trwało niecałą godzinę, potem podpisaliśmy listę uczestnictwa i zostaliśmy odesłani do pracy. W najbliższym czasie nie będziemy mieli żadnych szkoleń bhp, dopiero za kilka lat szkolenie okresowe. Dobrze, że co roku nie trzeba tego powtarzać. Nawet jak nie było to nic nudnego, to co roku przecież normy się nie zmieniają.

Szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy na pewno są przydatne i potrzebne, nawet w tak bezpiecznym miejscu jakim jest biuro. Teraz mogę swobodnie pracować po dopełnieniu wszelkich formalności. Mogę się wdrażać do pracy i szkolić w zawodzie.