Sukienki dzienne zamówione do sklepu

Od pewnego czasu pracuję w takim butiku w mieście. Cieszę się, bo moja uczelnia jest niedaleko, dlatego nie muszę daleko jeździć, i tak przez cały tydzień poruszam się między pracą, uczelnią, a mieszkaniem.

Sukienki dzienne – wygodne i ekonomiczne

Sukienki dzienneWynajęłam sobie mały pokoik i nie potrzeba mi niczego więcej do szczęścia. Przykładam się bardzo do mojej pracy. Mój sklep z odzieżą damską jest zawsze bardzo oblegany, bo mamy naprawdę dobre jakościowo rzeczy i przystępne ceny. Dlatego też klientów nie brakuje. Co około tydzień musimy robić zamówienie, aby hurtownia dostarczyła nam kolejne długie sukienki wieczorowe i tak dalej. Największy popyt jest w okolicach świąt, sylwestra i studniówek. A, no i oczywiście w maju, jak są komunię. Każda kobieta chce wyglądać ładnie, dlatego wybierają nasze sukienki wyjściowe i mamy codziennie wielki młyn i towar bardzo szybko znika. Nauczyłam się już sama jak robić zamówienia. Przed otwarciem, jak czekamy na zamówienie, to muszę być wcześniej, i odebrać towar od hurtownika. Przyjeżdża do nas taki miły pan, który zawsze wszystko przywozi na czas. Polecił nam też nowe ładne sukienki dzienne z najnowszej kolekcji, więc postanowiłam zamówić kilka na próbę, i okazało się to strzałem w dziesiątkę, bo poszły już w kilka dni. Szefowa jest ze mnie zadowolona, bo mówi, że dobrze się przykładam do pracy, klientki mnie chwalą i jest ze mnie zadowolona. Ucieszyłam się z tego komplementu. Zawsze chciałam, aby modna odzież damska stała się dla mnie czymś więcej niż tylko obrazkami w gazecie, dlatego pragnęłam kiedyś, aby znaleźć właśnie taką pracę w butiku. No i to mi się udało.

Cieszę się, że udało mi się pogodzić ze sobą i naukę i pracę, bo dzięki temu umiem już zorganizować sobie czas, i ze wszystkim sobie radzę. Zawsze to jakiś krok ku dorosłości.