Stoły rozkładane nowoczesne i stylowe

ława rozkładane i krzesła

Mój synek ma obecnie już sześć lat, w zeszłym tygodniu miał urodziny. Można powiedzieć, ze to było jego pierwsze prawdziwe przyjecie. Stoły rozkładane nowoczesne i stylowe są drogie.

Stoły rozkładane nowoczesne i stylowe są ładne.

ława rozkładane i krzesłaCo prawda co roku wyprawialiśmy mu małą imprezę, ale wiadomo, że niemowlaki ich nie pamiętają, a potem i tak był za mały na takie zabawy. Teraz chodzi już dwa lata do przedszkola, ma już swoich kolegów, których chciał zaprosić i wiedział jak powinny wyglądać jego urodziny, a my z mężem nie protestowaliśmy. Uznaliśmy, że jest już na tyle duży, że zasługuje na małe przyjecie. Zadzwoniłam do wszystkich mam jego kolegów i koleżanek poinformować o terminie imprezy. Zaprosiliśmy dziesięć osób, ale okazało się, że aż pięć z nich nie może przyjść w tym terminie, bo albo wyjeżdżali, albo byli chorzy, albo nikt nie miał ich kto podwieźć. Synek był bardzo smutny, ale nic nie mogliśmy zrobić. Kupiliśmy jedzenia i napoi na tylu gości, ilu miało być, przygotowaliśmy im różne gry i bajkę do oglądania i czekaliśmy aż się zjadą. Aż tu nagle okazało się, że zamiast pięciu osób przyszło całe dziesięć! Bez uprzedzenia zjechali się wszyscy. Niespodziewanie wszyscy znaleźli transport, odwołali inne wyjazdy, a jeden kolega doznał cudownego ozdrowienia, bo gorączka minęła mu jak ręką odjął. Dobrze, że mieliśmy stoły rozkładane nowoczesne i stylowe, bo inaczej wszyscy by się nie pomieścili. Mąż szybko poleciał do sklepu po więcej słodkości, a ja z drugą mamą pilnowaliśmy naszych dzieci. Teraz się cieszyłam, że te stare ławo stoły wyrzuciliśmy dwa lata temu i teraz mamy ławy rozkładane. Nie dosyć, że są ładniejsze to jeszcze jakie praktyczne!

Na starych ławach w życiu nie pomieścilibyśmy tylu dzieciaków. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, urodziny się udały, dzieci bawiły się wspaniale, trudności zostały przezwyciężone, a synek był zadowolony. To w końcu było dla nas najważniejsze.Stoły rozkładane są przydatne.