Sprzedaję w sklepie internetowym akcesoria do shishy

Od jakiegoś czasu odwiedza mnie przedstawiciel handlowy, który zachęca mnie do wprowadzenia nowych produktów do mojego sklepu internetowego. Mam stały towar i w zasadzie nie planowałem nic dokładać ale tym razem uznałem, że jednak warto.

Moje tanie akcesoria do shishy sprzedają się błyskawicznie

akcesoria do shishyOferta od tego człowieka wydawała mi się bardzo interesująca i podjąłem z nim rozmowy. Przedstawiciel handlowy, który chce ze mną podjąć współprace oferuje mi fajki wodne oraz bardzo tanie akcesoria do shishy, na które chce dać mi dodatkowy rabat. W moim sklepie internetowym mam fajki wodne ale jednak nie posiadam żadnych akcesoriów. Pomyślałem, że to może mieć wpływ na sprzedaż w moim sklepie i zdecydowałem się wprowadzić te akcesoria do shishy na próbę. Wtedy to nawet nie podejrzewałem jeszcze, że będzie to najlepiej sprzedający się towar w moim sklepie internetowym. Pierwszego dnia niewiele tego sprzedałem co było zrozumiałe, bo nie nagłośniłem w żaden sposób, że mam nowy towar. Od razu umieściłem na głównej stronie sklepu, że w ofercie są dostępne tanie akcesoria do shishy i wtedy wszystko ruszyło. Wszystkie akcesoria sprzedają się w błyskawicznym tempie i cały czas wpływają nowe zamówienia. Nie spodziewałem się aż takiego zainteresowania i bardzo szybko okres próbny na sprzedaż zamienił się w stałą ofertę. Zamawiam te akcesoria średnio trzy, cztery razy w miesiącu. Przedstawiciel, który nalegał na współpracę przekonał mnie i jestem mu bardzo wdzięczny. Współpracujemy na stałe i każdy jest zadowolony.

Wprowadzam wszystkie nowości do swojego sklepu, które oferuje mi ten przedstawiciel. Każdy produkt dobrze się sprzedaje i zauważyłem znaczny wzrost. Moja żona jest dumna z decyzji, które podjął w ostatnim czasie i mnie wspiera.