Soczewki kontaktowe air optix aqua się u mnie nie sprawdziły

air optix aqua

Soczewki kontaktowe nigdy mi się dobrze nie kojarzyły. Myślałam, ze ich zakładanie będzie skomplikowane i nie można ich ściągać w ciągu dnia tak łatwo jak okularów, żeby przetrzeć sobie zmęczone oczy.

Air optix aqua nie są takie dobre jak je reklamują

air optix aquaTrzeba albo je codziennie wyrzucać i brać nowe, albo bardzo dbać o ich czystość, bo każde zanieczyszczenie jakie się znajdzie na ich powierzchni może podrażniać gałkę oczną. Kiedy jednak moje okulary znowu mi się złamały, bo zapomniałam o tym, że położyłam je na łóżko, to stwierdziłam, że może czas na air optix aqua. Na soczewkach przynajmniej nie usiądę, mam nadzieję, że w transporcie im się nic nie stanie i kurier ich gdzieś nie wciśnie, między ciężkie przesyłki. Zakupiłam jedno opakowanie, bo nie wiedziałam, czy soczewki kontaktowe mi się spodobają. To był bardzo dobry wybór, bo acuvue oasys nie przypadły mi do gustu. Ich noszenie nie było tak komfortowe jak zapewniał mnie producent, a zaraz po ich założeniu musiałam szybko mrugać, bo oko odbierało to jako rzęsa, która się tam dostała przez przypadek. Nawet potem nie mogłam się do nich przyzwyczaić. Nawet jeśli dobrze w nich widziałam, to i tak u mnie soczewki kontaktowe się nie sprawdziły. Próbowałam się do nich przyzwyczaić, mówiła, sobie, ze na początku okulary też mi przeszkadzały, a potem do nich przywykłam. Zamówiłam też do razu jedną parę freshlook dimensions którą założyłam raz i miałam nawet gorsze odczucia, niż przy zwykłych soczewkach, bo tamte przynajmniej były nawilżane i tak nie drażniły oka. Kolor też był taki nienaturalny, że źle wyglądał.

Może na jakąś sesję zdjęciowa czy na karnawał takie soczewki by dobrze wyglądały, ale do codziennego stosowania się nie nadają. Nigdy więcej takich nie kupię, wolę już swoje stare, dobre okulary.