Skuteczny radca prawny z tarnowskiej kancelarii

Zdecydowałam, że wezmę z mężem separacje, bo potrzebuje trochę czasu, aby przemyśleć kilka spraw. Nie układa nam się od roku, z każdym dniem jest coraz gorzej. Mam nawet podejrzenie, że mąż mnie zdradza. Zaczął wracać później z pracy, zmienił styl ubierania się i cały czas mnie unika. Już tak dłużej nie wytrzymam i zamierzam wyprowadzić się na jakiś czas z domu. Separację ustanawia sąd na jakiś czas, chciałabym aby były to cztery miesiące.

Profesjonalny radca prawny od prawa rodzinnego

prawnik tarnówWzięłam od swojej koleżanki namiary na skutecznego radę prawnego z Tarnowa. Prawnik prowadził jej sprawę rozwodową i wywalczył dla niej nawet alimenty w wysokości tysiąca złotych. Teraz wiem, że jeśli komuś jest pilnie potrzebny prawnik Tarnów ma do zaoferowania świetnego specjalistę od prawa rodzinnego. Radca prawny umówił się ze mną na spotkanie w najbliższy czwartek. Poinformował mnie, że powinnam porozmawiać z mężem o swoich zamiarach. Jeżeli mąż wyrazi zgodę na separację, wtedy uda się to szybciej załatwić. Sporządzenie wniosku o separację będzie mnie kosztować dwieście dwadzieścia złotych. Za poradę prawną będę musiała zapłacić dziewięćdziesiąt złotych. Radca prawny zrobił na mnie ogromne wrażenie, wzbudził moją sympatię i zaufanie. Wydaje mi się, że jest bardzo ciepłym i empatycznym człowiekiem, który potrafi słuchać. Radca prawny sporządzi na nasze spotkanie wniosek o separację, który będę musiała podpisać. Mam też wziąć ze sobą akt zawarcia związku małżeńskiego, dowód osobisty i akt urodzenia.

Powiem szczerze, że jestem nieco zestresowana tym spotkaniem. Nie wiem, jak powinnam się ubrać. Spotkanie z prawnikiem odbędzie się w luksusowej restauracji, co mnie bardzo zaskoczyło. Może radca prawny chce w ten sposób rozluźnić atmosferę, bo wyczuł, że jestem bardzo spięta. Nigdy nie miałam wcześniej styczności z prawnikami i sądami. Nie było po prostu takiej potrzeby.