Siostra zaręczyła się z chłopakiem

filmowanie

Dzisiaj jest sobota i to jest jedyny dzień kiedy nie muszę się spieszyć i mogę dłużej pospać. W niedzielę rano chodzę z siostrą na tenisa. Siostra dzwoniła z dobrą informacją. Wczoraj wieczorem Romek poprosił ją o rękę.

Zaręczeni już myślą o filmowaniu ich ślubu

filmowanieZabrał ją do znanej restauracji w centrum miasta Lublin. Siostra niczego nie podejrzewała więc jak się oświadczył to była kompletnie w szoku. Nie chciała już dzwonić wczoraj w nocy bo wrócili bardzo późno do domu. My z siostrą mamy dobre relacje zawsze sobie wszystko mówimy. Jak usłyszałam z jaką informacją do mnie dzwoni to od razu przestałam się gniewać, że mnie obudziła. Ja pracuję jako kamerzysta. Potwierdziłam jej, że na jej ślubie nie będę wykonywać swojej pracy bo zamierzam się nieźle bawić. Poleciłam jej jednak mojego kolegę z branży, który jest bardzo dobry. Filmowanie ślubów w naszej firmie odbywa się na wysokim poziomie. I ja i mój kolega zawsze bardzo przykładamy się do naszej pracy. Generalnie kamerzysta na wesele pracuje w pojedynkę. Czasem gdy klient organizuje duże wesele na ponad sto pięćdziesiąt osób to nasz właściciel wysyła nas wspólnie na zlecenie. Filmowanie najlepszym sprzętem w Lublinie dobrze nam zawsze wychodziło. W trakcie pracy nie mamy możliwość żeby sobie długo rozmawiać. Zawsze skupiamy się na swoich obowiązkach żeby jak najlepiej wszystko nagrać. Kamerzysta musi uchwycić wiele momentów dlatego musi być zawsze w gotowości. Filmowanie odbywa się zawsze w kościele i a sali.

Kamerzysta może także wykonywać swoją pracę w trakcie przygotować czy błogosławieństwa wykonywanego przez rodziców., wiele par decyduje się także na kamerowanie sesji w plenerze lub podziękowania dla rodziców. Siostra musi się tylko zastanowić kiedy będą chcieli brać ślub i od razu dać mi znać. Muszę ich w pisać wówczas w kalendarz.