Siostra organizuje ślub z dj-em wodzirejem w Warszawie.

dj wodzirej

Moja siostra będzie brała ślub. Z narzeczonym podjęli decyzję o uroczystości w święta. Nie chcą dużego wesela. Wesele ma być kameralne. Młodzi chcą zaprosić samych najbliższych. Rodzinna, z która utrzymują kontakt i przyjaciele.

Dj wodzirej tańszy niż zespół

dj wodzirejMoja mama zaproponowała im pomoc finansową jednak siostra jej podziękowała. Sama z narzeczonym chce za wszystko zapłacić. Obydwoje dobrze zarabiają i spokojnie dadzą sobie rade pod względem finansowym. Wesele planują zorganizować w miejscowości warszawa. Nie chcą żeby goście musieli gdzieś dojeżdżać. Maja na oku już kilka restauracji, w których można by zorganizować całą uroczystość. Zastanawiają się nad oprawą muzyczną. Jej narzeczony chciałby dodatkowo wodzireja. Wodzirej kiedyś był często zamawiany na takie uroczystości. W obecnych czasach nie wiele osób się na to decyduje. Wodzirej na wesele już nie jest taką atrakcją jak kiedyś. Chociaż pewnie wszystko zależy od osoby, która to wesele prowadzi. Jeżeli wodzirej ma pomysł to na pewno wesele będzie dzięki niemu jeszcze bardziej atrakcyjne, jeżeli chodzi o muzykę to siostrze zależy na dju. Dj na wesele nie jest tak drogi jak zespół a muzyka, która puszcza jest oryginalna. Dj wodzirej działający w Warszawie dodatkowo jest tańszy niż orkiestra i zajmuje mniej miejsca na sali. Można się z taką osobą dogadać jakie piosenki ma puszczać a jakie nie. Warszawa jest sporym miastem i można w niej znaleźć wiele osób, które zajmują się profesjonalnie muzyką. Siostra już nie może się doczekać. Restauracja już jest zamówiona. Suknia już jest znaleziona pozostała jeszcze tylko muzyka i będzie można odliczać dni do wesela.

Moja mama jest pełna podziwu, że siostra chce wszystko sama zorganizować z narzeczonym. Mama jest gotowa im doradzać na każdym kroku ale nie chce się wtrącać do ich ustaleń.