Satynowa pościel jako upominek

Jestem osobą, która ma spore problemy, jeśli chodzi o wymyślanie prezentów dla bliskich. Dlatego też, kiedy dostałam zaproszenie na przyjęcie organizowane przez moich przyjaciół z okazji ich kolejnej rocznicy ślubu, byłam skonsternowana. Nie wiedziałam jaki upominek mogłabym im sprawić. Ratunkiem okazała się wyprawa do galerii handlowej, gdzie ujrzałam satynową pościel.

Kupno pościeli na prezent

Pościel z satyny bawełnianej na prezentSprawianie prezentów bliskim sprawia mi dużą trudność. Dostając zaproszenie na rocznicę ślubu przyjaciół, liczyłam się z tym, że muszę im coś kupić. I tym razem nie miałam pojęcia, jaki prezent mogłabym im sprawić. W akcie bezradności udałam się w weekend poprzedzający przyjęcie, do centrum handlowego. Zaczęłam przechadzać się po sklepach, w którym były artykuły gospodarstwa domowego, jak i takie, które nadawały się do urządzania wnętrz. Początkowo miałam niezbyt zadowoloną minę, ponieważ nie znalazłam niczego, co choć trochę nadawałoby się na prezent dla przyjaciół. Zwrot akcji nastąpił, gdy dostrzegłam pościel z satyny bawełnianej Na prezent nadawała się ona w stu procentach, ponieważ nie dość, że sama w sobie była elegancka, to była jeszcze przepięknie zapakowana! Nie wahałam się ani minuty i od razu skierowałam się z nią do kasy. Miła ekspedientka zapakowała mi tę pościel w papier prezentowy, a mnie kamień spadł z serca. Zaczęłam już bowiem poważnie się obawiać, że nie znajdę odpowiedniego upominku na rocznicę!

Wybierając się na przyjęcie z okazji rocznicy ślubu moich znajomych, byłam bardzo zadowolona, ponieważ niosłam pod pachą świetny prezent. Pościel była bardzo elegancka i czułam, że spodoba się moim przyjaciołom. Co więcej, zapragnęłam podobnej i w mojej sypialni. Obiecałam sobie, że kiedy dostanę premię w pracy, wybiorę się do tego sklepu podobnie i kupię sobie podobną!