Rower miejski Seto

 

Jedną z kategorii rowerów, względem której firma Kross dostarcza na rynek swoje produkty, są oczywiście, cieszące się w ostatnim czasie największą popularnością, rowery miejskie. Jest to typ rowerów, który umożliwia poruszanie się nam po mieście w ramach przemieszczania się z punktu A do punktu B, a także sprawdza się w przypadku krótkich zamiejskich wycieczek.

Zwrotność roweru Seto

zwrotny kross setoJednym z modeli rowerów miejskich jest zwrotny Kross Seto. Jest to rower, który został stworzony z myślą o podróżowaniu w miejskich przestrzeniach po asfaltowych drogach i konieczności częstego przenoszenia go, np. do piwnicy. Ze względu na charakter podejmowanych podróży, koła roweru są wąskie, a przenoszeniu sprzyja niska waga roweru, która wynosi jedyne dwanaście kilogramów. Zakupując model Seto, otrzymujemy rower, który dysponuje dwudziestoma czterema różnymi biegami, więc możemy zmieniać ustawienia, dopasowując technikę jazdy do naszych możliwości. Rower dostępny jest w neutralnym, szarym kolorze, który charakteryzuje się matowym wykończeniem. Aby farba nie była podatna na łuszczenie lub odpryskiwanie, została ona położona z uwzględnieniem odpowiedniej obróbki termicznej, co całej konstrukcji roweru dodało dodatkowej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Ciekawym rozwiązaniem w przypadku tego roweru jest na pewno zastosowanie hamulców tarczowych, które pozwalają na większą efektywność hamowania i zdecydowanie skraca czas reakcji hamulców, jednocześnie wydłużając ich żywotność.

Rower Seto jest rowerem, który doskonale sprawdzi się jako rower przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jest to rower, którego projekt został doskonale dopasowany do miejskich wyzwań, a zaproponowane rozwiązania stanowią duże ułatwienie dla użytkownika. Z tego też względu rower ten może być świetnym pomysłem, kiedy chcemy podróżować aktywnie i pomijając uliczne korki.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Sport