Rejs z całą rodziną

Coraz cieplejsze dni jasno dają nam do zrozumienia, że wielkimi krokami zbliża się lato. Co za tym idzie, pora już powoli planować wakacje. Jeżeli liczymy na gorące, słoneczne lato, to warto pomyśleć o wykupieniu wakacji za granicą. Synoptycy przewidują bowiem, że w naszym kraju wakacje mogą być dość kapryśne jak chodzi i pogodę.

Rodzinna wyprawa katamaranem po południowych morzach

rejsy rodzinne latemW tym roku biura podróży przygotowane są na sporą ilość klientów. Od kilku lat we wakacje panuje u nas typowe polskie lato, czyli aura jest nieprzewidywalne. Polacy decydują się więc coraz częściej na wypoczynek poza granicami kraju. Przeglądając oferty biur podróży możemy natrafić na bardzo ciekawe propozycje dla rodzin z dziećmi. Jednymi z atrakcyjniejszych są rejsy rodzinne latem po wodach Morza Śródziemnego. Odbywają się zazwyczaj na wynajętych katamaranach, które pływają pod opieką wykwalifikowanej kadry. Poza kapitanem i obsługą jachtu, znajduje się na nim też animator dziecięcy, który dba o to, aby nasze dzieci się nie nudziły w trakcie podróży. W tym czasie my możemy sobie spokojnie odpoczywać, podziwiając piękne widoki z pokładu. Jacht jest swoistym pływającym hotelem- znajdują się na nim mini apartamenty do spania wraz z łazienkami. Zapewnia to najwyższej klasy komfort. Noce spędza się w portach, więc nie ma obawy o to, że katamaran będzie się kołysał w czasie, gdy będziemy pogrążeni we śnie. Fakt przebywania w różnych portach umożliwia nam zwiedzanie sporej ilości miejsc.

Tegoroczne wakacje duża część Polaków spędzi poza granicami kraju, zapewniając sobie idealną pogodę. Biura podróży przygotowały z tego względu bardzo atrakcyjne oferty. Szczególnie inetersujący dla rodzin z dziećmi może okazać się rejs rodzinnym katamaranem po południu Europy.