Punkt ksero i tonery

tonery do drukarek OKI

Od kilku lat wraz z mężem prowadzimy punkt ksero. Posiadamy kilka urządzeń wielofunkcyjnych oraz kilka drukarek. Bardzo często musimy wymieniać w nich tusze oraz tonery. Pewnego dnia musiałam zastąpić pracownicę, która się rozchorowała i pech chciał, że w trzech urządzeniach skończyły się tonery.

Punkt ksero musi mieć tonery do drukarek na najwyższym poziomie

tonery do drukarek OKIPoprosiłam więc syna aby podjechał do hurtowni i kupił tonery do drukarek laserowych. Potrzebowałam tonery do drukarki Lexmark. Kiedy syn wyjechał okazało się, że skończyły się również tonery do drukarek OKI. Zadzwoniłam do niego żeby też takie tonery kupił. Gdy przyjechał z zakupionym towarem poprosiłam aby podał mi toner do drukarki laserowej. Nagle się zdziwił i powiedział, że nie ma do drukarki laserowej tylko atramentowej. Cały czas był przekonany, że miały to być tusze do atramentówek. Zaczęłam się śmiać, a on nie wiedział co zrobić. Więc zawinął się znów do hurtowni żeby wymienić towar. Kiedy wrócił opowiedziałam mu dlaczego się śmiałam. Stwierdziłam, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Kiedyś jego ojciec został poproszony o zrobienie zakupów. Akurat wyjeżdżaliśmy w daleką trasę i chciałam zrobić kanapki na drogę. Miał więc kupić półprodukty, między innymi sałatę. Kiedy wrócił ze sklepu moim oczom zamiast sałaty ukazała się główka kapusty.

Dlatego zaczęłam się śmiać kiedy mój syn kupił tusze do drukarek atramentowych zamiast laserowych. Kiedy mąż przyjechał od razu opowiedziałam mu tą historię. Sam przyznał, że sytuacja jest analogiczna do tej, w której on się znalazł. Ale jaki ojciec taki syn

Więcej znajdziesz na stronie http://tonerydodrukarek.pl/tonery-oki-c-10.html.