Przedstawiciel handlowy dystrybutorów do wody

dystrybutory wody

Przedstawicielem handlowym jestem już od wielu wielu lat, od niedawna jednak dopiero pracuję w nowej branży. Przez większość czasu zajmowałem się sprzedawaniem usług telekomunikacyjnych, od dwóch miesięcy z kolei oferuję w całej Warszawie dystrybutory do wody.

Warto kupować dystrybutory do wody?

dystrybutory wodyNie jest to jakoś szczególnie trudne zadanie, zwłaszcza latem. Pracownicy często są spragnieni, tymczasem jeśli ktoś chciałby nieustannie zamawiać kolejne partie wody butelkowanej, to w żaden sposób nie będzie to dla niego opłacalne. Dystrybutory wody to ogromna oszczędność dla każdej firmy, która się na coś takiego zdecyduje. Woda do biura to niezbędny element wyposażenia – zwłaszcza teraz, gdy pracownicy mogą przebierać w ofertach i nie czują się zobowiązani trwać przy pracodawcy, który nie zapewnia im nawet źródła wody pitnej w upalny dzień. Dystrybutory do wody rozchodzą się praktycznie jak ciepłe bułeczki. O ile przy usługach telekomunikacyjnych musiałem się naprawdę nieźle nałazić by coś sprzedać, to jeśli chodzi o dystrybutory do wody to niemal każde wejście do biura kończyło się przynajmniej rozmową. Rzadko kiedy zdarzało się, że ktoś nie był zainteresowany ofertą. Czasem czułem po moich rozmówcach, że czują na sobie pewnego rodzaju presję, by jednak kupić do swojego biura najlepszej jakości dystrybutory wody z Warszawy, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, że w upalne dni ciężko jest wytrzymać bez wody. Być może zdążyli już otrzymać jakąś fakturę za wodę butelkowaną, i gdy mówię im o tym, jak niskie są koszty obsługi dystrybutorów do wody, to chcąc nie chcąc zastanawiają się nad tym, czy by mimo wszystko nie skorzystać z mojej oferty.

Jest to oczywiście jednorazowy spory wydatek, który jednak momentalnie się zwraca. Zarówno pod względem finansowym, jak i poprzez zadowolenie pracowników, którzy zamiast myśleć o szklance chłodnej wody, mogą skupić się w pełni na pracy.