Projektowanie aplikacji mobilnych moją pracą i pasją

Projektowanie aplikacji mobilnych

Mam chyba najlepszą pracę, jaką mogłabym sobie wymarzyć. Nigdy nie myślałam, że uda mi się robić to, co chcę, bo wszyscy dokoła wiecznie narzekali, że w ich pracy jest źle, że nie robią tego, co lubią i tak dalej.

Projektowanie aplikacji mobilnych – czy warto?

Projektowanie aplikacji mobilnych

Obracałam się raczej w takim towarzystwie, więc myślałam, że czeka mnie coś podobnego. Okazało się jednak, że mam więcej szczęścia albo rozumu. Konsekwentnie dążyłam do tego, aby projektować aplikacje mobilne dla firm i teraz właśnie to robię. Skończyłam stosowne studia i byłam na wielu kursach. Właściwie cały czas się kształcę i to nie tylko w pracy. Staram się sprawić, aby tworzenie aplikacji mobilnych dawało ludziom nową jakość produktów. Nie jestem w tym jeszcze aż takim mistrzem, jakbym chciała być, ale myślę, że się wprawiam. Mam swoją własną firmę, choć o tym też ciężko mi było nawet sobie pomarzyć. Projektowanie aplikacji mobilnych stało się jednak pewnego dnia tak wielką pasją dla mnie, że nie mogłam nie zaryzykować i nie założyć tej swojej działalności gospodarczej. Jestem z siebie dumna, że się na to porwałam, bo teraz mogę spełniać konsekwentnie swoje inne marzenia. Po prostu uwierzyłam, że jak się chce, to się da. Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto wie, co chce robić i konsekwentnie do tego dąży. Ja nie wierzyłam, że tworzenie aplikacji na androida będzie nie tylko moją pasją, ale zajęciem, na którym będę zarabiać. Wiara jednak nie do końca była mi tu potrzebna. Przydała się natomiast wytrwałość. Dziś uczę ludzi, żeby się łatwo nie poddawali, a będą w stanie zrealizować wiele ze swoich pragnień.

 

Dziś mam głębokie przekonanie, że tak jest w istocie. Nikt mnie nie przekona, że to nieprawda, bo doświadczyłam tego na własnej skórze. Zawsze opowiadam innym jak jest, podając na własnym przykładzie różne chwile z mojego życia.

Najciekawsze aplikacje mobilne znajdziecie na stronie http://www.yarmobile.com