Pozytywny wpływ szumisiów

Każdy rodzic nie raz nie przespał nocy tylko dlatego, iż ciągle musiał uspokajać swoje dziecko i tulić je do snu. Włączanie suszarki, puszczanie wody w kranie i uruchamianie innych przyjemnie szumiących przedmiotów dla dziecka było jedną z ostateczności. Obecnie na rynku istnieje miś, który w łagodny sposób szumi i uspokaja malucha.

Wybór Szumisiów dla dziecka

SzumiśPomysł na stworzenie czegoś co pozwoli na spokojne usypianie dziecka zrobił się w głowie pani Ani Skórzyńskiej głównie dlatego, iż jest mamą trójki dzieci. W związku z tym powstał Szumiś, który niesie ze sobą wiele korzyści przy usypianiu dziecka. Już nie musimy włączać suszarki ani siedzieć przy kranie w łazience z dzieckiem na rękach, aby ono usnęło. Wystarczy dać maluchowi do łóżeczka przytulankę, która w łagodny sposób będzie szumieć. Warto wspomnieć, iż każdy z Szumisiów wydaje 5 różnego rodzaju szumów. Są to szum biały, szum różowy, a także szum fal morskich, deszczu oraz bijące serce. Istotne jest również to, iż możemy kontrolować Szumisia przez aplikację w naszym telefonie, a sama zabawka usypiająca po godzinie się wyłącza. Obecnie na rynku wiele osób poszukuje tego typu rozwiązań, dlatego szumiące misie cieszą się popularnością i są kupowane z chęcią. Firma otrzymuje wiele pozytywnych komentarzy zwrotnych na temat swoich produktów, a to świadczy dobrze o całej firmie i podejściu do wyrobu usypiacza. Dlatego warto się zainteresować.

Nasze dziecko z trudem zasypia, a kiedy już to się stanie zaczyna dzwonić telefon bądź pies szczeka. Nie wiemy co zrobić, a sami chcielibyśmy już nieco odpocząć. Dlatego warto zainteresować się Szumisiami, które w łagodny sposób szumią i wprawiają nasze dziecko w błogi stan, dzięki któremu szybciej zaśnie. To naprawdę ciekawe rozwiazanie.