Poszukiwanie części do citroen

sklep z częściami citroen

Ostatnio szukałem części do swojego samochodu jakim jest Poszukiwanie części do citroen. Potrzebowałem element, który znajduje się w silniku. W moim mieście niestety nie ma sklepów autoryzowanych danych marek, a zamienniki mnie nie interesowały. Pojechałem więc do najbliższego miasta gdzie był sklep z częściami citroen.

Gdzie znaleźć sklep z częściami citroen?

sklep z częściami citroenOd razu skierowałem się tam, jednak sprzedawca powiedział mi, że nie posiada takiej części, jednak są jeszcze dwa sklepy, tyle, że mają one części do renault i daci, chociaż mają też i do peugeota jednak się tym nie chwalą. Sklep z częściami do renault znajdował się 3 minuty jazdy samochodem, więc bardzo blisko. Jednak wchodząc tutaj i pytając o tę część od razu usłyszałem, że nie mają takiej części. Jeszcze dwa tygodnie temu mieli, jednak dzisiaj no niestety już nie ma. Sprzedawca jednak wykręcił gdzieś numer i pytał się o tą część. Gdy skończył rozmowę powiedział, żeby jechał pod dany adres i tutaj mają dokładnie tę część do dokładnie tego modelu. Pojechałem więc pod wskazany adres i jak się okazało był to właśnie sklep z częściami citroen. Był on już bardziej na wyjeździe z miasta, jednak warto było. Okazało się, że ceny w tym sklepie są dużo niższe od konkurencji, a dodatkowo sprzedawca naprawdę znał się na rzeczy. Od razu powiedział jak wymienić tę część, jakieś ciekawostki jak sobie poradzić z problemami. Naprawdę okazały się one pomocne. Co więcej, miał on części do każdego modelu z francuskich samochodów. Miał nawet hamulce do najbardziej sportowych wersji. Nie spodziewałem się tego, szczególnie w takim mieście i w takim miejscu.

Dodatkowo sama obsługa w postaci tego sprzedawcy fanatyka tych samochodów była rewelacyjna. Od dzisiaj jeżeli będę miał jakiś problem to będę jeździł właśnie tam, ponieważ widać, że człowiek się zna i chce się podzielić wiedzą, a to nie jest częste w dzisiejszych czasach.