Polecany psycholog z Torunia

Od jakiegoś czasu borykam się z depresją. Mam wrażenie, że problem się nasila. Od kilu tygodni miewam nawet problem ze wstaniem z łóżka i ubraniem się. Wszystko mnie przytłacza i doprowadza do płaczu. Chciałabym znaleźć dobrego psychologa, aby móc ze specjalistą porozmawiać na ten temat. Postaram się jeszcze dziś umówić na wizytę.

Szeroki wybór psychologów z Torunia

dobry psychologWejdę w wyszukiwarkę internetową i poszukam dobrego psychologa w Toruniu. Poczytam też opinie pacjentów, bo to zawsze jest cenna wskazówka. Jeden z psychologów ma świetne opinie i to do niego zamierzam pójść. Zadzwoniłam pod wskazany numer i okazało się, że już na jutro jestem umówiona na wizytę. Co ciekawe, psycholog ma gabinet niedaleko mojego miejsca zamieszkania, co mnie bardzo cieszy. Ten dobry psycholog jest moim sąsiadem. Koszt za wizytę wynosi sto złotych. Mam zamiar chodzić na spotkania co najmniej raz w tygodniu, bo inaczej to nie będzie mieć sensu. Opowiem o wszystkim, co mnie spotkało w ostatnim czasie. Moja depresja nie wzięła się znikąd, bo puntem zwrotnym w moim życiu była śmierć mojego syna. Synek zmarł rok temu, a ja dalej nie potrafię się otrząsnąć. W tym czasie rozpadło się moje małżeństwo, ponieważ mój mąż zacząć nadużywać alkoholu. Moje życie posypało się ja domek z kart. Mam nadzieję, że rozmowy z psychologiem pomogą mi inaczej spojrzeć na zaistniałą sytuację i zacznę powoli stawać na nogi. To pewnie nie potrwa jednego tygodnia, ale znacznie dłużej.

Jestem zdeterminowana, aby wyjść z depresji. Czytałam, że ten polecany psycholog specjalizuje się w problemie depresji. Pewnie będę musiała również pójść do psychiatry po leki. Nie mam oporów przed wizytami u specjalistów, w końcu moje zdrowie jest najważniejsze. Chcę w końcu zacząć normalnie funkcjonować.