Polecałam zabawki w sklepie

Moja poprzednia praca w sklepie z odzieżą była bardzo ciężka. Na dodatek nie byłam za bardzo zadowolona. Aby zarobić jakąś konkretną kwotę musiałam przez bardzo długi czas ciężko pracować. Z czasem odeszły moje znajome, a atmosfera zaczęła się pogarszać.

Praca w sklepie i sprzedaż zabawek edukacyjnych 

zabawki edukacyjne sklepUznałam, że czas zacząć szukać czegoś lepszego, ponieważ nie widzę swojej przyszłości w tej firmie. Przeglądając ogłoszenia o pracę na znanych portalach mogłam się natchnąć na na prawdę sporo miejsc i środowisko. Jednak mnie zainteresowała tylko jedna z nich. Szukali kogoś na stanowisko sprzedawcy w sklepie z zabawkami. Stwierdziłam, że zaryzykuję i udam się na rozmowę kwalifikacyjną, ponieważ od przesłania CV na telefon czekałam zaledwie jeden dzień. Na rozmowie dowiedziałam się jak wszystko będzie wyglądało od wewnątrz. Szukali kogoś z doświadczeniem, a ja je miałam. Na dodatek znałam się na zabawkach, ponieważ miałam o wiele lat młodsze rodzeństwo. Ta tematyka nie była mi obca i właściciel sklepu szybko to dostrzegł. Oferował mi atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki system premiowy. Byłam z tego zadowolona, ponieważ żaden inny sklep nie proponował mi aż takiej oferty. Sklep z zabawkami był pod tym kątem bardzo dobry. Moim głównym obowiązkiem była sprzedaż i układanie towaru. Nasze zabawki edukacyjne sklep były bardzo popularne dlatego wiele osób decydowało się na kupno właśnie u nas. Miałam czasami dużo pracy ale to sprawiało mi radość. Lubiłam udzielać porad i pomagać wybierać najlepsze prezenty.

Na dodatek nasze zabawki edukacyjne były dosłownie dla każdego dziecka. Można było przy nich spędzać czas całymi rodzinami. Byłam zadowolony ze zmiany środowiska i wiedziałam, że dobrze zrobiłam. To była moja nowa praca marzeń i chciałam zostać na dłużej.