Półbuty skórzane na przebranie

półbuty skórzane męskie

Moja praca niestety wymaga ode mnie bardzo służbowego ubrania, czyli białej lub innej jasnej koszuli, ciemnej spódnicy lub spodni kantówek, a do tego wysokie obcasy. Mówię niestety, ponieważ nie znoszę takiego stroju. Nie czuję się w nim swobodnie, zawsze wolałam nosić spodnie.

Półbuty skórzane męskie wygodniejsze od damskich

półbuty skórzane męskie Jednak to buty sprawiają mi największy problem. Jeśli siedzę to nie ma problemu, bo mogę je sobie zdjąć, ale chodzenie w nich sprawia mi ból i chyba nigdy się do tego nie przyzwyczaję. Półbuty skórzane męskie mają ta zaletę, że są wykonane na płaskim obcasie, zatem oni nie narzekają na swój strój. Choć wiem, że nie każdy dobrze się czuje w garniturze i eleganckim wydaniu i najchętniej przychodziłby do pracy w dresie. Czyli podobnie jak ja. Szkoda, ze nie możemy przyjmować w takim stroju klientów. Jednak rozumiem, że branża finansowa ma to do siebie, że wszystko musi być bardzo eleganckie, profesjonalne, żeby klienci się nie czepiali. Wszystko musi być najlepszej jakości i na poziomie. Moje półbuty skórzane damskie nie są takie wygodne i mają obcas. Na szczęście udało mi się znaleźć idealne rozwiązanie. W końcu do pracy w autobusie mogę mieć inne buty, a w pracy nosić inne. Przynajmniej podróżować mogę w wygodnych butach.

Od pory tamtego odkrycia zawsze biorę ze sobą szpilki na przebranie, a sama podróżuję w płaskich balerinkach, dzięki czemu nogi mnie tak nie bolą i nie narzekam tak bardzo na wytrzymywanie na wysokich obcasach całego dnia. Takie rozwiązanie jest naprawdę korzystne.