Połączyła nas księgowość

tania księgowość

Często nie potrafimy uwierzyć w opowiedzianą nam historię, jednak w życiu dzieją się rzeczy niesamowite. Prawdziwe historie nierzadko przebijają scenariusze filmowe czy opowieści z książek.

Księgowość naszą pasją

tania księgowośćHistoria mojej miłości należy do całkiem romantycznych i dość niewiarygodnych, jakby została żywcem wyjęta z powieści dla kobiet, które tak lubi czytać moja ciotka. Zawsze byłam dobra z matematyki i skomplikowane obliczenia nie sprawiały mi większych kłopotów, lubiłam też przygotowywanie statystyk. Pamiętam, że moja wychowawczyni stwierdziła kiedyś, że moim przeznaczeniem jest prowadzenie ksiąg rachunkowych i jak się okazało miała rację. Na studiach miałam grono znajomych, z którymi często spędzałam czas i trochę szalałam, jak to ze studentami bywa. W naszej paczce był jeden chłopak, który ogromnie mi się podobał i gdy rozmawialiśmy, zawsze miło spędzaliśmy czas. Niestety, po zakończeniu studiów wyprowadził się do Warszawy i kontakt w zasadzie się urwał, ponieważ jako stażysta który oferuje tania księgowość Warszawa miał mało czasu wolnego i zbyt wiele poważnych zajęć na głowie. W tym czasie zatrudniło mnie pewne biuro rachunkowe i moje życie zawodowe powoli zaczęło się stabilizować. Minęło kilka lat, a ja nadal nie znalazłam nikogo bliskiego i nie miałam partnera.

 

Pewnego dnia dowiedziałam się, że nasze biuro ma przejąć firma rachunkowa z siedzibą w Warszawie i niedługo odbędzie się spotkanie w tej sprawie. Okazało się, że w tej firmie wysokie stanowisko pełnił mój były kolega. Tak się złożyło, że zaczęliśmy spędzać ze sobą więcej czasu, a dziś nazywam go mężem.