Podziwiałam prace młodego artysty

Uwielbiałam Toruń, ponieważ tam zawsze się dużo działo! Przeprowadziłam się do tego miasta już na studiach i nie zamierzałam wracać do swojego rodzinnego miasta. Wynajmowałam mieszkanie z kuzynką i dzięki temu ponosiłam mniejsze koszty utrzymania.

Wydarzenie artystyczne przyciągnęło wiele osób

toruńskie artystyczne wydarzeniaUwielbiałam chodzić na wszelkie toruńskie artystyczne wydarzenia i zawsze jak coś było organizowane to byłam obecna. Ostatnie wydarzenie jednak zrobiło na mnie największe wrażenie. Otóż nasze miasto odwiedził młody artysta, którego prace miałam okazję oglądać po raz pierwszy. Chłopak pochodził z Wrocławia i malował obrazy ołówkiem. To było ogromne wydarzenie artystyczne, które dość mocno było nagłośnione. Pojawiło się wielu studentów, ale wśród obecnych było także sporo starszych osób. Na wydarzenie zaprosiłam Marysię, moją najlepszą przyjaciółkę. Ona uwielbiała takie wydarzenia i przyjechała do mnie z Bydgoszczy, ażeby móc razem ze mną podziwiać prace tego młodego artysty. Dodatkową atrakcją był znany zespół muzyczny, który na to wydarzenie został zaproszony. Miasto tego dnia tętniło życiem jak nigdy dotąd. Wszędzie można było spotkać interesujących ludzi i nawiązałam wiele ciekawych znajomości. Marysia poprosiła mnie, ażebym zawsze dawała jej znać jak będzie organizowane jakieś wydarzenie artystyczne, ponieważ tak jej się podobało, że chciała uczestniczyć już na każdej takiej imprezie. Zgodnie z obietnicą poinformowałam ją o kolejnym wydarzeniu i z ochotą do mnie przyjechała do Torunia.

Cieszyłam się, że Marysia tak często mnie odwiedzała, bo odległość nieco dawała nam się we znaki. Zawsze jak przyjechała to u mnie nocowała i było na prawdę fajnie. Marysia nawet zaczęła rozważać przeprowadzkę do Torunia co mnie bardzo ucieszyło.