Otwarcie ręcznej myjni samochodowej

Mój szwagier otworzył stację kontroli pojazdów. Jakoś nie wróżyłem mu sukcesu, ale mocno się zdziwiłem, bo udało mu się rozkręcić interes. Zawsze byłem do wszystkiego sceptycznie nastawiony, przez co wiele traciłem w życiu. Potrzebowałem więcej odwagi, żeby w końcu odnieść jakiś sukces.

Wielu klientów w ręcznej myjni samochodowej 

ręczna myjnia samochodowaTo właściwie szwagier namówił mnie na poprowadzenie własnego biznesu. Na terenie jego stacji kontroli pojazdów był duży plac, który stał bezużyteczny. Szwagier stwierdził, że powinna stanąć tam ręczna myjnia samochodowa, bo będzie to świetny zysk. Widząc jak świetnie radził sobie szwagier i ilu klientów przyjeżdżało na jego stację, postanowiłem zainwestować we własną myjnię ręczną. Sporo musiałem pieniędzy wyłożyć na ten cel, jednak udało mi się pozyskać świetnie oprocentowany kredyt w banku dla nowych przedsiębiorców. Myjnia dzięki temu powstała dość szybko. Nie zamierzałem na początek nikogo zatrudniać, tylko wszystkim zajmować się sam, bo musiałem zacząć zarabiać a wydawanie na wypłatę dla kogoś, to byłoby dla mnie już za dużo. Do myjni ręcznej zakupiłem najskuteczniejsze środki myjące i pozostało mi czekać na pierwszych klientów. Szybko zauważyłem, że kierowcy, którzy czekali w kolejce na przegląd techniczny swoich pojazdów, postanowili zajrzeć do mojej myjni. Szwagier to jednak miał rację, że lokalizacja była idealna, bo codziennie myłem dużo samochodów a klienci byli zadowoleni z moich usług. W końcu udało mi się odnieść sukces.

Po roku zatrudniłem dwóch pracowników do myjni. Miałem wiele spraw związanych z prowadzeniem firmy i nie starczało mi na wszystko czasu. Ludzie, których zatrudniłem świetnie sobie radzili. Moja myjnia samochodowa była jedną z najchętniej i najczęściej odwiedzanych.