Nowy wygląd dzięki kosmetyczce

fryzjer

Od kilku lat próbuje zwalczyć nękającą mnie depresję. Co prawda biorę leki i regularnie uczęszczam na terapie z psychologiem, jednak wciąż nie czuje abym była sobą.

Kosmetyka może odmienić na wygląd na nowo

fryzjerKiedyś czytałam, że w leczeniu depresji pomaga aktywność fizyczna oraz zmiana wyglądu, która pomaga na zrzucenie dawnej skóry i obudzenia się w nowym, lepszym ciele. Zapisałam się zatem na siłownię i odwiedziłam salon kosmetyczny i fryzjerski w Łodzi oferując sobie pełna gamę usług. Przede wszystkim w wieku czterdziestu lat na mojej twarzy nie mogło nie być z marszczek, które starannie próbowałam każdego dnia ukryć pod grubą warstwą makijażu, otrzymując w efekcie sztuczną maskę, które wyglądała jeszcze gorzej. Zdecydowałam się zatem na wypełnienie zmarszczek. Zabieg nie należał do najprzyjemniejszych zwłaszcza dla tych, którzy boją się igieł. Jednak efekt końcowy miał być wspaniały w związku z czym postanowiłam się przemęczyć. Następnie kosmetyczka postanowiła uporać się z moimi brwiami wykonując mi microblading, który w znacznym stopniu miał ułatwić mi życie, brakiem konieczności robienia ciągłej henny brwi. Następnym etapem był salon fryzjerski w Łodzi. Tu postanowiłam zmienić wszystko, kolor włosów ich długość i w ogóle całe ułożenie. Po zakończeniu tych wszystkich zmian, byłam naprawdę zaskoczona jakie możliwości daje dzisiejsza kosmetyka. Wyglądałam o niebo lepiej, co najmniej pięć lat młodziej, co potwierdzili moi koledzy i koleżanki z pracy.

Może wydawać się to śmieszne, ale naprawdę poczułam się lepiej, jak nowonarodzona, bardziej pewna siebie. Przede wszystkim w końcu podobałam się sama sobie.