Nowe życie

fotowoltaika

Razem z mężem i z dwójką naszych dzieci mieszkamy sobie w przepięknym mieście, jakim jest lublin. Mieszkamy tutaj wraz z rodzinką dopiero od kilku lat, najpierw mieszkaliśmy w Katowicach, gdzie mój mąż pracował w fabryce, produkującej pompy ciepła.

W życie potrafi się naprawdę wiele zmienić

fotowoltaikaJednakże po około dwóch latach pracy na śląsku mąż otrzymał propozycję pracy jako dyrektor we wspomnianym mieście na wschodzie Polski również w fabryce, tym razem w fabryce produkującej pompy ciepła mitsubishi. Baliśmy się owej przeprowadzki, jak wiadomo każdy boi się zmian, bywają one trudniejsze, jednakże ja nie pracowałam, więc nie musiałam rezygnować z pracy, nasze dzieci były małe, więc nie było wszelkiego stresu związanego ze zmianą szkoły. Również nie musieliśmy opuszczać rodziny, ponieważ oboje pochodzimy z Pomorza, tak więc tak, czy siak byliśmy z daleka od naszych rodzin. Pomimo tego, że baliśmy się tej przeprowadzki, to oboje zdawaliśmy sobie sprawę, że jest to ogromna szansa dla męża i że możliwość taka, jak tak może się już nigdy w życiu nie powtórzyć. Także przeprowadziliśmy się do wynajętego domu i zaczęliśmy nasze życie. Mojemu mężowi dom, który postanowiliśmy wynająć bardzo się spodobał już od razu, ponieważ pierwsze to, co zauważył, to to, że są w nim zamontowane panele fotowoltaiczne, które tak zachwyciły mojego męża, że przyglądał się im i dotykał je niemalże z każdej możliwej strony i w każdy możliwy sposób około dwóch godzin. Mąż był tym tak zachwycony, ponieważ fotowoltaika, czyli technika, którą położone zostały owe panele bardzo fascynuje mojego męża. Odkąd pamiętam już w naszym mieszkaniu w Katowicach, chciał mieć takie panele, ale niestety ze względu na to, że mieszkaliśmy w zabytkowej kamienicy, to dokonywanie takich remontów niestety nie było możliwe, nad czym bardzo ubolewał mój mąż. Teraz tu w Lublinie ma to szczęście, że ma takie można powiedzieć u siebie.

Szybko muszę powiedzieć, że zaaklimatyzowaliśmy się w nowym miejscu. Mąż również bardzo zadowolony jest z pracy, co jest bardzo istotne. Także na razie jesteśmy tu szczęśliwi.

Więcej informacji pod adresem: www.romitex.pl