Niezwykły prezent – fototapeta

fototapeta na wymiar

Sklepy z prezentami i upominkami co i raz zaskakują swoim niepowtarzalnym asortymentem. Można w nich znaleźć odpowiedni podarek na każdą okazję – urodziny, imieniny, chrzest, rocznica ślubu, 99 urodziny babci… 

Fototapety na wymiar dobre na prezent?

fototapeta na wymiar

Dla każdego znajdzie się niepowtarzalny i nierzadko spersonalizowany prezent, który zachwyci obdarowywanego. Obecnie istnieje możliwość także robienia wspaniałych prezentów z wizerunkiem swoich bliskich. Można już kupić puzzle, z których powstaje obrazek taki, jaki był na naszym zdjęciu, kubek z podobizną ukochanej osoby, poduszkę, koszulkę, a nawet torbę na zakupy. Wydawałoby się, że nic więcej nie da się już wymyślić. A jednak – w sklepach z prezentami niezwykłą popularnością cieszą się obecnie niezwykłe tanie fototapety na wymiar z motywem z naszego zdjęcia, które dostarczymy do sklepu. Niezwykłe? Tak naprawdę jest to w sumie banalnie proste – musimy jedynie dostarczyć zdjęcie w dobrej jakości, a powstanie idealna fototapeta na wymiar, którą możemy podarować ukochanej osobie. Z okazji zbliżającego się Dnia Babci będzie to idealny prezent, by babcia miała zawsze przed oczami swoich wnuków. Co na to ludzie z internetowych for na temat prezentów? Ania ze Śląska jest zachwycona, bo właśnie szukała czegoś na rocznicę ślubu dla rodziców, jednak Tomek z Gdańska woli tradycyjne zdjęcia: „Nie lubię się narzucać. Takie fototapety są jednak za duże”. Co ciekawe, istnieją też specjalne fototapety dla dzieci – oprócz zdjęć, możemy na fototapetę dodać też motywy z bajek lub kreskówek. Jeśli to nie przypadnie naszym pociechom do gustu, jest coś jeszcze – do sklepów właśnie trafiły naklejki na ścianę, które również można stworzyć z naszych zdjęć. Może to być świetny pomysł na zapoznanie dziecka z rodziną.

Naklejanie na ściany zdjęć poszczególnych wujków i cioć na pewno wpłynie na pamięć dziecka bardziej, niż gdyby zapamiętać każdego członka rodziny normalnie. Jeśli więc nie wiesz, co podarować swoim bliskim, poszperaj w zdjęciach i stwórz prezent, który na zawsze pozostanie w ich pamięci.