Nauka języka szwedzkiego przez internet

 

Mieszkam na Pomorzu i pracuję w dość dużej hurtowni. Sprzedajemy głównie upominki i zabawne gadżety. Jeździmy na międzynarodowe targi i dzięki temu mamy wielu klientów z zagranicy. Ze wszystkimi z nich możemy porozumieć się w języku angielskim lub niemieckim. Znam obydwa z nich. Można powiedzieć, że nauka języków obcych to moje hobby.

Gdzie nauczyć się języka szwedzkiego online?

język szwedzki onlineMoja smykałka do języków obcych bardzo przydaje się w pracy, ponieważ zajmuję się obsługą zamówień. Prowadzę korespondencję z klientami i rozmawiam z nimi przez telefon. Język angielski jest w tym wypadku niezbędny. W ostatnim czasie mamy coraz więcej klientów ze Szwecji. Postanowiłam więc nauczyć się języka szwedzkiego. Nie mam jednak czasu na standardowe kursy nauki języków obcych. W dzisiejszych czasach na szczęście wiele rzeczy można zrobić online. Język szwedzki online jest ciekawą propozycją. Znalazłam renomowaną szkołę języków obcych i zapisałam się na taki kurs. Codziennie spędzam około godziny na ich platformie robiąc testy i słuchając materiałów szkoleniowych. W wolnych chwilach powtarzam słówka i zwroty. Bardzo podoba mi się taka wersja nauki. Można dobrze osłuchać się z wymową, ponieważ na platformie znajduje się dużo filmów i nagrań w tym języku. Mogę cały czas ćwiczyć wymowę. Dzięki codziennym testom uczę się systematycznie. Język jest nieco podobny do niemieckiego dzięki temu nauka idzie mi sprawnie. Bardzo się cieszę, że znalazłam ofertę tej szkoły językowej.

Dzięki nabyciu nauce nowych umiejętności zyskałam wiele w oczach szefa. Wygląda na to, że będę jeździć z nim na targi dwa razy do roku. Dzięki znajomości języków obcych jestem w sanie porozumieć się z każdym klientem. Wielu z nich jest miło zaskoczonych tym, że nie rozmawiam z nimi po angielsku tylko w języku używanym na co dzień i ich kraju.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Edukacja