Naprawa okien nie ma sensu

naprawa okien

Nasz dom szczerze mówiąc trochę się już rozsypuje. Jest to stary, rodzinny budynek. Przez długie lata jednak nie było pieniędzy na to, aby go wyremontować, co obecnie już doskonale widać. Nie grozi jeszcze zawaleniem, ale jest w bardzo, bardzo złym stanie.

Naprawa okien a zmiana domu

naprawa okienPotrzebujemy gruntownego remontu, a zamiast tego ostatnio przyjęliśmy serwis okien. Wiem, że nie ma sensu działanie na zasadzie półśrodków, ale było nam zimno i musieliśmy wyregulować okna. Na szczęście w Poznaniu nie jest to usługa bardzo droga. Moglibyśmy jednak te pieniądze zaoszczędzić na konto przyszłego remontu. Niestety, jak tak dalej pójdzie to naprawa okien Poznań będzie jedyną rzeczą, którą w tym domu zrobimy. Nie można bowiem tak dłużej mieszkać. Być może za jakiś czas będzie trzeba sprzedać ten dom. Jest duży, wygodny dla sporej rodziny, a nas po prostu nie stać na to, aby przywrócić mu dawną świetność. Regulacja okien nie bardzo nas pociesza. To załatwia sprawę tylko jednej awarii, a my mamy ich znacznie więcej i to bardzo często. Nie wiem już co robić. Chyba rzeczywiście będzie trzeba się pogodzić z tym, że będziemy musieli się przeprowadzić do mniejszego miejsca. Najpewniej będzie to jakieś skromne mieszkanie, które dla naszej trójki w zupełności wystarczy. Może znajdzie się kupiec na dom, który zrobi w nim generalny remont i będzie się cieszył zielenią wokół.

Na pewno jest sporo amatorów mieszkania w domach jednorodzinnych. My za to moglibyśmy wreszcie zacząć godnie żyć. Żal nam jednak rozstawać się z rodzinną przestrzenią, w której od lat mieszkała cała familia. Czasami jednak trzeba stanąć przed tak ciężkim wyborem i podjąć mądrą decyzję.