Napis love na sesję zdjęciową

Z moim narzeczonym bardzo długo planowaliśmy nasz ślub. W sumie pewnie dlatego bo nie pobieraliśmy się jako para dwudziestolatków tylko oboje byliśmy już grubo po trzydziestce. W związku z tym nasze wymagania też wzrosły.

Wypożyczenie podświetlonego napisu na wesele

napis love na wesele warszawaW swoim życiu byliśmy już na wielu tego typu imprezach i dlatego też dokładnie wiedzieliśmy co nam się podoba a co niekoniecznie. Ja chciałam żeby nasz pierwszy taniec był wyjątkowy. Już od dawna uczyliśmy się go tańczyć. Musiał wypaść idealnie. Chciałam także żeby były jakieś dodatkowe efekty. I koleżanka powiedziała mi, że można wypożyczyć napis love na wesele warszawa, który jest podświetlany. Napis taki mógłby być cały czas za nami. Jednak dopiero na koniec piosenki gdy światła by zgasły napis zostałby włączony i na pewno świetnie to by wyglądało. Pomysł ten tak mi się spodobał, że od razu zaczęłam szukać w internecie ile coś takiego kosztuje. Okazuje się, że wypożyczenie takiego urządzenia nie jest wcale drogie i jak najbardziej mieści się w zakładanym przez nas budżecie. Zadzwoniłam do jednej firmy, w której widziałam te napisy. Okazało się, że mogę zarezerwować ten napis. Wybrałam największy z możliwych. Chciałam bowiem żeby był on jak najbardziej widoczny. Myślę, że gdyby był po prostu mały nie byłby to tak dobry efekt. Wpadłam też na pomysł, że ten napis mógłby zostać wypożyczony także na sesję zdjęciową. Powiedziałam o tym od razu fotografowi, który stwierdził, że jest to świetny pomysł.

Powiedział, że kiedyś robił już taką sesję z napisem i że wypadła naprawdę bardzo dobrze. Jednak można wtedy zrobić zdjęcia po zmroku i tylko ten podświetlany napis. Zdjęcia dzięki temu są wyjątkowe. I w sumie dzięki temu, że ten napis love został przez nas wypożyczony efekt fotografii był jeszcze lepiej.