Najpiękniejsze bransoletki ze złota

 

Jak każda kobieta, uwielbiam przeróżne błyskotki. Najlepiej, oczywiście, gdy są z jakiegoś szlachetnego tworzywa od jubilera. Uważam, że nic nie dodaje więcej uroku niż złoto. Takich błyskotek nigdy za wiele w damskiej szkatułce.

Ulubione, złote bransoletki

bransoletki ze złotaPrzyznam, że posiadam już całkiem sporą kolekcję. Znajomi i rodzina już wiedza, co kupować mi na jakiekolwiek okazje. Wszelkie bransoletki ze złota zawsze są u mnie mile widziane. Kocham złoto, które jest takie eleganckie i klasyczne, że pasuje do wszystkiego. Można je nosić przy każdym rodzaju ubioru. No, może poza sportowym. Zawsze, gdy jest jakaś ważna okazja, to mam wielki problem. Nie mam pojęcia, jaką biżuterię wybrać, czy aby nie przesadzę. Gdybym miała tylko jeden zestaw, nie miałabym takiego problemu, jednak, to nie byłoby już to samo. Często jest tak, że zamiast wybrać coś z posiadanych już przeze mnie kolczyków, czy bransoletek, wolę jechać i kupić coś nowego. Sklep z biżuterią, jest dla mnie jak dla dziecka sklep z zabawkami. Uwielbiam przeglądać, i wyobrażać sobie, jak w danych kolczykach, czy bransoletce będę wyglądać. Mogę nawet nie mieć na sobie kolczyków, jednak bransoletki to absolutna konieczność. Uwielbiam jak tak dźwięcznie brzęczą na mojej dłoni. I jak świecą, bo zazwyczaj wybieram takie z cyrkoniami, czy diamencikami. Ubieram się spokojnie, i bez szaleństw, natomiast moja biżuteria robi swoje. Zawsze coś musi się dziać w mojej stylizacji. Nie lubię nudy, a biżuteria idealnie pomaga w tym, aby zwracać na siebie uwagę. Nie ma lepszego sposobu na to, niż odpowiednio dobrana biżuteria. Porządne bransoletki będą nam służyły przez lata.

Moja kolekcja jest już spora, bo mam około dwudziestu bransoletek, jednak cały czas przybywa. Mam plan, zebrać 50 bransoletek, i 10 par porządnych kolczyków. Będę musiała sobie kupić kilka szkatułek, aby je wszystkie pomieścić, i żeby się nie kurzyły. Trzeba o biżuterię dbać należycie.