Najlepsza karma dla psów

 

Prawidłowe odżywianie psa jest bardzo ważne by dobrze się rozwijał. Żeby pies był zdrowy powinien spożywać odpowiednie składniki odżywcze, w tym dużo białka z mięsa. Bardzo dbam o to by moje trzy psy dobrze się czuły, a więc staram zapewniać się im wszystko to co najlepsze, przede wszystkim jeżeli chodzi o ich jedzenie.

Canagan Country Game to karmy wysokiej jakości

canagan country game dla psówMoje psy i można też powiedzieć, że ja wypróbowaliśmy już bardzo dużych różnych karm i producentów jedzenia dla zwierząt. Udało mi się znaleźć kilka suchych karm dla psów wartych uwagi. Jednakże uważam, że Canagan Country Game dla psów jest najlepszą karmą i od kilku lat kupuję ją dla swoich psów. Bardzo podoba mi się w niej to, że posiada ona rozróżnienie na wielkość i oczywiście wiek psów, czego nie można doświadczyć w karmach dostępnych w supermarketach. Ogólnie karmy dla zwierząt, jakie sprzedają supermarkety nie mają dobrego składu i żaden właściciel psów czy też kotów nie powinien ich kupować i dawać do jedzenia swoim zwierzakom. Moje trzy psy są bardzo różne. Dwa z nich są bardzo małe i nie mówię tutaj o ich wieku. Jeżeli chodzi o ich wiek to Fifi ma już sześć lat, a Lucek cztery. Dlatego też kupuję im karmę z tej firmy dla małych, dorosłych psów. Natomiast dla mojego owczarka niemieckiego kupuję karmę dla dużych szczeniaków z tej samej firmy, ponieważ ma on dopiero siedem miesięcy. Karmy te mają granulki dostosowane do wielkości psa.

Karmy Canagan Country Game mają bardzo dobry skład i nie zawierają w sobie niedobrych dla organizmu psa składników. W dużej części składają się z mięsa, co jest bardzo ważne w przypadku karm dla psów i kotów. Nie ma w nich żadnej mączki, która jest bardzo niezdrowa i jest zmorą wielu karm, szczególnie tych bardzo tanich. Muszę przyznać, ze ta karma naprawdę ładnie pachnie.