Montaż okien w strefie docieplenia na rocznicę ślubu

montaż okien w strefie docieplenia

Moi rodzice mieszkają w naprawdę starym domu. W ten dom co chwilę teraz trzeba wkładać już pieniądze i to nie małe. Moi rodzice nie mają jednak zbyt wielkich funduszy na to żeby dom ciągle remontować.

Montaż lepszych okien był pomocny

montaż okien w strefie dociepleniaNiedawno mieli jednak rocznicę ślubu i z tej okazji postanowiliśmy z moim rodzeństwem, że zrobimy rodzicom jakiś remont. Chodzi o to żeby zrobić te najbardziej istotne rzeczy. W końcu jest to także nasz dom rodzinny i każdemu z nas zależy na tym żeby wyglądał ładnie a przede wszystkim na tym żeby rodzice żyli w godnych warunkach. U nich w domu jest naprawdę bardo chłodno i to wszystkie przez źle osadzone okna a także zastosowane zwykłe parapety. W związku z tym postanowiliśmy rodzicom sfinansować profesjonalny montaż okien w strefie docieplenia bo to powinno pomóc.Jest to oczywiście dość duży koszt jednak jeśli dzieli się go na trzy to nie wychodzi już tak dużo. Taśma uszczelniająca do okien już jest u rodziców także tego nie musimy kupować. Jednak na pewno niezbędny będzie jeszcze ciepły parapet żeby jeszcze bardziej zabezpieczyć okna. Rodzice wydają naprawdę dużo pieniędzy na ogrzewanie także mamy nadzieję, że po tym remoncie będzie inaczej.Doszliśmy do wniosku z rodzeństwem, że przydałoby się kupić drzwi voster bo te stare drzwi są w okropnym stanie. Wszystkie sprawy związane z załatwieniem firmy, która wymieni rodzicom okna załatwił mój brat. Gdy poszliśmy do rodziców na rocznicę ślubu to wzięliśmy tylko z sobą te drzwi voster chcieliśmy bowiem żeby już mieli coś w domu. A firma montująca okna ma przyjść w następnym tygodniu.

Rodzice gdy się o tym dowiedzieli byli naprawdę wzruszeni i po prostu szczęśliwi. Teraz mam nadzieję, że będą mieli o wiele lepiej i będą miej wydawać pieniędzy na opał na zimę. Ten prezent to był naprawdę dobry pomysł