Łańcuszki złote na prezent

 

Wiele osób zamiast pieniędzy woli dawać na prezent jakieś rzeczowe prezenty. Szczególnie jeśli osobą obdarowywaną jest dziecko. Takimi większymi uroczystościami, na  które kupujemy droższe rzeczy np. biżuterię w tym złoty łańcuszek z medalikiem lub bransoletkę są chrzest, komunia czy bierzmowanie. Właśnie na takie okazje idealnym prezentem są droższe rzeczy. O ile małe dzieci nie ucieszą się ze złotego łańcuszka o tyle w przyszłości napewno się on przyda.

Popularne łańcuszki z okazji komunii

złoty łańcuszek z medalikiem cenaNajczęściej od rodziców chrzestnych dostajemy z okazji komunii właśnie łańcuszek z medalikiem Matki Boskiej. W okresie kwiecień- maj to właśnie o nie najczęściej pytamy w sklepach jubilerskich. Jeśli chodzi o złoty łańcuszek z medalikiem cena zależy od jego wagi. W znanych i popularnych w sklepach jubilerskich za taki łańcuszek musimy przeznaczyć od 300 do nawet 1000 zł. Natomiast u jubilerów, którzy nie mają takiej reklamy i działają od wielu lat na rodzimym rynku cena za taki łańcuszek będzie zdecydowanie mniejsza. Najważniejsze by była to najwyższa próba złota. Najmniejszą próbą złota jest próba 333. Bardzo popularnymi medalionami z okazji chrztu lub Komunii świętej są medaliki z Matką Boską lub krzyżyki. Taki prezent w postaci łańcuszka z medalikiem będzie świetną pamiątka na przyszłość. Biżuteria złota nigdy nie przestanie być modna dlatego taki prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

Jeśli chcemy małej dziewczynce sprawić prezent z ważnej okazji, możemy zakupić złoty łańcuszek lub bransoletkę. Mimo iż będzie to prezent nie na obecną chwilę ale dopiero na np. za 10 lat to będzie to pamiątka na całe życie. Biżuteria złota nigdy się nie zniszczy. Często takie prezenty przekazywane są potem z pokolenia na pokolenie.Dlatego biżuteria musi być z najwyższej próby złota.